L-i-s-a-92af• 14 марта 2025

Ждуни в Одесі активізувалися під промови хйла

Вбили волонтера-активіста Демʼяна Ганула. Правоохоронці встановлюють обставини вбивства чоловіка в центрі Одеси.
Стрілець з місця злочину втік, вживаються заходи щодо його затримання.

Одеський активіст ще у липні попросив СБУ забезпечити йому захист, адже він почав отримувати погрози. Ба більше, російські ресурси "злили" в мережу особисту інформацію про його рідних і призначили за напад на нього нагороду до $10 тисяч.

У Москві його заочно заарештували за кількома кримінальними статтями РФ. За його словами, російська агентура дуже вільно почувається в Україні.
ЗдохниПуйло• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
читайте правила форума
Насміхатись над смертю людини для вас норма, ви не зреагували, а от за сєпаршу вступитись, то зразу бани, жалоби, як своїх вам шкода
ЗдохниПуйло• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
А что, сепаров можно жечь и призывать к этому? Как бы у нас законы есть в стране
Удалено администрацией...
Yuljwa• 14 марта 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
А есть такой топ?
Я этого помнить не могу, потому что этого не существует.
Soulsister• 14 марта 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Що це за флуд? Адміни, зверніть увагу на цю персону
Ирина_Б_• 14 марта 2025
Ответ дляSoulsister
А росіяни в цьому житті хоть у чомусь винні? Чи в усьому тільки Україна

І шо то за хня еспч і чому аж 10 років розчехлявся хто ж винний
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Какое?)))
Перепутали с высказыванием мединского о лишнехромосомных кацапах?)))
Soulsister• 14 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Так я і не стверджувала, що його вбила Росія.
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляSoulsister
Отправляйте жалобу .эта персона давно знаменита
Графиня Шезвездицкая• 14 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
фото
А давайте без Стерненко..
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
По закону сепарня должна в тюряге сидеть
По обмену можно в рОдную кацапию
А по хорошему давным давно свалить к родным березкам.а не гадить в Украине своим дерьмом руськемирным.
klaraneill• 14 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
По обмену можно в рОдную кацапию
В этой теме пока что оскорбляете Вы, а не я
unser• 14 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Это тот ганул, что одесского тренера закошмарил?
Ирина_Б_• 14 марта 2025
Ответ дляunser
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
Кого я оскорбила ?)))
Говорю сепарня за сепаратизм должна в тюряге сидеть или на кацапию отправиться рОдную
ЗдохниПуйло• 14 марта 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Розкажіть краще чому у рашистьких баб немає материнського інстинкту?
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ни в одной теме не найдёте радости про издохших кацапов!
Издохшие кацапы то свои
ЗдохниПуйло• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
Ви оскорбились, що за сєпаров не вступились?
klaraneill• 14 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 14 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Издохшие кацапы то свои
Удалено администрацией...
your style• 14 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Зоозахисна діяльність

Ганул організовував в Одесі акції проти експлуатації тварин в цирку «За цирк без тварин»
17 травня 2017 року зі соратниками виявив псевдопритулок «Райдуга», у якому знущалися над кошенятами. У підсумку тварин прилаштували новим господарям, а «притулок» зачинили

У жовтні 2018 року в порту Чорноморська на Одещині масово помирали вівці. Їх мали доправити до Туреччини, але через плутанину в документах повернули до України, майже два тижні тварини провели у вантажівках. 54 з них загинули від голоду. Зоозахисники блокували в´їзд вантажівок до порту, поки не домоглися проведення засідання протиепізоотичної комісії Чорноморської міськради, на якій вирішили поки не утилізовувати тварин та надати їм майданчик для розміщення на території термінала. Активісти обладнали карантинну зону. 226 тварин вдалось врятувати, їх розмістили на фермі під Одесою. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 299 КК України.

13 січня 2019 року в селі Нерубайському Біляївського району Ганул з однодумцями забрали з приватного будинку собаку, якого морили голодом. Собака пройшов реабілітацію й потрапив нову родину.

2021 року стався інцидент з тату-салоном, який пропагував жорстоке поводження з тваринами. Працівники салону зв´язали свиню та сфотографували макет, який повинні були «набити» тварині. До салону в Одесі прибули Ганул із соратниками і облили фасад червоною фарбою
Дуже шкода Дем’яна:(
А хто це дизлайки ставить такий ’розумний’?
ЗдохниПуйло• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
Удалено администрацией...
your style• 14 марта 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Ви хто така? А ви яке місце з того ж кінця займаєте?
Ирина_Б_• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
Удалено администрацией...
А зачем сепарня в Украине?
Хочет жить на кацапии.цивилизованно ’давным давно ’ продает недвижимое.собирает шматы и на родину
Но кацапия так не умеет.ей нужно войну колотить в других странах и кацапов на танках звать.а потом верещать ’спаситепамагите’
ЗдохниПуйло• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Нелюди.это кацапы прилезшие убивать .грабить и пасипаки кацапские .работающие на оккупанта?
ЗдохниПуйло• 14 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
klaraneill• 14 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
на форуме запрещено такое писать
klaraneill• 14 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
на форуме запрещено такое писать
Перечитайте! Может пригодиться скоро !