Вбили волонтера-активіста Демʼяна Ганула. Правоохоронці встановлюють обставини вбивства чоловіка в центрі Одеси.
Стрілець з місця злочину втік, вживаються заходи щодо його затримання.
Одеський активіст ще у липні попросив СБУ забезпечити йому захист, адже він почав отримувати погрози. Ба більше, російські ресурси "злили" в мережу особисту інформацію про його рідних і призначили за напад на нього нагороду до $10 тисяч.
У Москві його заочно заарештували за кількома кримінальними статтями РФ. За його словами, російська агентура дуже вільно почувається в Україні.
klaraneill• 14 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Перечитайте! Может пригодиться скоро !
мне не надо, благодарю
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
Удалено администрацией...
Украинцев всех жаль с первых дней 2014 года.
Кацапню и сепаров нет. Это они войну в Украину притянули и продолжают убивать и грабить!
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
на форуме запрещено такое писать
Удалено администрацией...
klaraneill• 14 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
так уже удалили те комментарии
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляJul-Ap
У них сегодня свое горе.
Имейте сострадание.((((
Ждём ржущих над шутками о бурятах.
Ирина-bbd0• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
так уже удалили те комментарии
Какие именно? Это уже вторая тема.первую вскрыли анонимов и разбежались радостные от смертей
Кацапские крысы только под прикрытием анонимов смелые
Веточка сакуры67• 14 марта 2025
Ответ дляwind-d470
а якщо виявиться, що вбивця свій, навіть військовий, що будете писати, ботва?
Я видео посмотрела убийства. Там личность установить не трудно, все видно. Да и люди просто стоят , пока один человек убивает другого .
Веточка сакуры67• 14 марта 2025
Ответ дляunser
Удалено администрацией...
Я не знаю кто это, но судя по комментариям его не любили, мягко говоря
klaraneill• 14 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
где лично я в этой теме насмехалась над смертью Демьяна? и на каком основании Вы называете меня сепаром?
ЗдохниПуйло• 14 марта 2025
Ответ дляklaraneill
Удалено администрацией...
Ответ дляL-i-s-a-92af
2020 року невідомі спалили авто Ганула. Улітку того ж року невідомі обстріляли авто з ним поблизу села Визирка. Ганул почав відстрілюватися з травматичної зброї.У листопаді 2020 року невідомі битками розбили його автомобіль BMW X5, а пізніше спалили його на СТО[
по мне это какие то бандитские разборки.
Kidstaff Bot• 14 марта 2025
Дорогі учасники, тема більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff