Анонім Перший• 14 марта 2025
Сходила в салон, випало волосся
Це просто жах, в мене істерика, не знаю що робити. Не в Україні, довго вагалась і вибрала салон, біля мого дому, стильний, сучасний, багато клієнтів завжди. Мені потрібно було підстригти чубчик, останній раз в Україні мені це зробили дуже класно, і порівняти кінці, рівна лінія. Я блондинка і дуже багато часу і грошей витрачаю на волосся. Показала фото як це має бути, особисте фото, запитала чи зможуть так зробити, власниця відповіла що легко і звичайно.
І от я постриглася, мене помили якимись засобами, які не підходять для мого волосся і сушили дуже гарячим повітрям, я не знаю що сталось, сьогодні помила волосся, а його просто немає, біля коріння обсипалось. В мене ще такого не було, навіть після фарбування. Власниця стригла, а помічниці мили волосся і висушували. Після миття неможливо було розчесати, вона це зробила силою. Такий результат. І тепер я не знаю що робити, плачу. Зістригла в тих місцях яких не просила і не потрібно було, я її зупинила, але вона вже почала потрібно було вирівняти і зробити однаково з іншої сторони. Сьогодні я помила волосся, а його просто немає, воно обсипалось. Я в шоці і не знаю що робити
Анонім Перший
• 14 марта 2025
ЭмчЭндЭм• 14 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Так то зрозуміло, але щоб в салоні було боляче у перукаря
Так є язик, перервати процес
Челка, минутное дело.
В общем, предлагаю консенсус , что все отпало. И начинать советы,как отрастить назад.
Стрибну в гречку• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
Вы, конечно, фантазерша
ЭмчЭндЭм• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
Ну, не все так плохо, я не вижу ужасной драмы. Ваши волосы сами тонкие.
Не хотите нормально перестричь в каскад?
Мушля з Криму• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
кто бы уже не был виноват - это неважно
волосы только отращивать
и что бы поменьше тратить на уход, выбирайте щадящую покраску, по крайней мере у меня это сработало на все сто
волосы только отращивать
Білка в колесі• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
мляяяя, з вашої розповіді я чекала йожика 5мм по всій голові
а тут відтягла пасмо чубчика і голосить, що все випало.
тьху
Мушля з Криму• 14 марта 2025
Ответ дляБілка в колесі
тьху
... до свадьбы заживет
ЭмчЭндЭм• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
Еще знаете что я подумала? В этой зоне может быть общее истончение и поредение волос как начало алопеции. Обратите внимание. Витамины, ампулы как минимум.
ЦібаФу• 14 марта 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Филировочные ножницы я бы запретила вообще. Особенно, когда с ними лезут к тонким поврежденным волосам.
Да, филировка вообще мало кому показана, как и слайсинг.
Лукава Кішка• 14 марта 2025
Ответ дляМушля з Криму
ожог за секунду от фена?
может то от покраски?
Нет, краска была та же. Безаммиачная (ну, все они на самом деле условно-безаммиачные), профессиональная. С ней не было проблем ни до, ни после. За несколько секунд, в самом начале, очень горячим потоком воздуха, чтобы побыстрее и сразу от корней. Я писала, что волосы и кожа были прохладные и сильно влажные после мытья. Поэтому я не почувствовала моментально. А для того, чтобы ‘вскипятить’ горячим воздухом влагу внутри, направив потом на расстоянии в пару см, много времени не надо. Доктор так и объяснила, ну и элементарно физика.
Анонім Перший
• 14 марта 2025
Ответ дляБілка в колесі
тьху
але це в багатьох місцях, я забираю рівний пробор і наступні такі короткі
Ёшки_Матрёшки• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
Так это новые растут
Анонім Перший
• 14 марта 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так это новые растут
Їх не було позавчора, за одну ніч виросли нові, і це в багатьох місцях, не в одному
Черпак_для_фантазий• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
маску професійну витримала 15хвилин, як мию своїми засобами, волосся шовкове, легенько розчісується і зволожене. Після салону воно було жахливе і сухе, я перше що подумала, помию своїми засобами і все буде добре, але коли це зробила злякалась, висушила волосся, навіть не одразу зрозуміла що відбулось, підняла і побачила що обсипалось, такі короткі волосочки залишились
Покажіть те, що обсипалося.
Черпак_для_фантазий• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
А у Вас нове волосся на голові з’являється одразу довге? Бо у нормальних людей воно з нуля росте, отак потихеньку, сантиметр за сантиметром.
Анонім Перший
• 14 марта 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
дякую, прочитала що це. так, зверну увагу
Бамбарбия! Кергуду.• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
автор, ну ви прям налякали - нічого прям поганого, ви не лиса
Небалувана Галя• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
Ні, без фарбування. Мені спочатку помили волосся, помічниця,засоби не підійшли, волосся не розчісувалось, власниця силою його розчесала і почала сушити феном, гарячим повітрям. Я не знаю що сталось, зараз повно короткого волосся на голові
Пардон, а вы при этом всем что деали? Молча наблюдали?
Трохи злякана• 14 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
Що значить обсипалось? Повна ванна обломаного волосся була? Чи ви просто побачили торчащі волоски на голові?