Анонім Перший• 14 марта в 15:07

Сходила в салон, випало волосся

Це просто жах, в мене істерика, не знаю що робити. Не в Україні, довго вагалась і вибрала салон, біля мого дому, стильний, сучасний, багато клієнтів завжди. Мені потрібно було підстригти чубчик, останній раз в Україні мені це зробили дуже класно, і порівняти кінці, рівна лінія. Я блондинка і дуже багато часу і грошей витрачаю на волосся. Показала фото як це має бути, особисте фото, запитала чи зможуть так зробити, власниця відповіла що легко і звичайно.
І от я постриглася, мене помили якимись засобами, які не підходять для мого волосся і сушили дуже гарячим повітрям, я не знаю що сталось, сьогодні помила волосся, а його просто немає, біля коріння обсипалось. В мене ще такого не було, навіть після фарбування. Власниця стригла, а помічниці мили волосся і висушували. Після миття неможливо було розчесати, вона це зробила силою. Такий результат. І тепер я не знаю що робити, плачу. Зістригла в тих місцях яких не просила і не потрібно було, я її зупинила, але вона вже почала потрібно було вирівняти і зробити однаково з іншої сторони. Сьогодні я помила волосся, а його просто немає, воно обсипалось. Я в шоці і не знаю що робити
автор Анонім Перший • 14 марта в 15:30
Ответ дляБрюлик в стразах
Що прям лисина ?
як могла зробити фото, отакі короткі
ЭмчЭндЭм• 14 марта в 15:31
Ответ дляБрюлик в стразах
Так то зрозуміло, але щоб в салоні було боляче у перукаря
Так є язик, перервати процес
Челка, минутное дело.
В общем, предлагаю консенсус , что все отпало. И начинать советы,как отрастить назад.
Білка в колесі• 14 марта в 15:33
Ответ дляБрюлик в стразах
Я не вірю
Стрибну в гречку• 14 марта в 15:35
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
Вы, конечно, фантазерша
ЭмчЭндЭм• 14 марта в 15:35
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
Ну, не все так плохо, я не вижу ужасной драмы. Ваши волосы сами тонкие.
Не хотите нормально перестричь в каскад?
Мушля з Криму• 14 марта в 15:35
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
кто бы уже не был виноват - это неважно
волосы только отращивать
и что бы поменьше тратить на уход, выбирайте щадящую покраску, по крайней мере у меня это сработало на все сто
Білка в колесі• 14 марта в 15:37
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
мляяяя, з вашої розповіді я чекала йожика 5мм по всій голові

а тут відтягла пасмо чубчика і голосить, що все випало.
тьху
Мушля з Криму• 14 марта в 15:38
Ответ дляБілка в колесі

тьху
... до свадьбы заживет
ЭмчЭндЭм• 14 марта в 15:40
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
Еще знаете что я подумала? В этой зоне может быть общее истончение и поредение волос как начало алопеции. Обратите внимание. Витамины, ампулы как минимум.
ЦібаФу• 14 марта в 15:41
Ответ дляЛукава Кішка
Филировочные ножницы я бы запретила вообще. Особенно, когда с ними лезут к тонким поврежденным волосам.
Да, филировка вообще мало кому показана, как и слайсинг.
Лукава Кішка• 14 марта в 15:41
Ответ дляМушля з Криму
ожог за секунду от фена?
может то от покраски?
Нет, краска была та же. Безаммиачная (ну, все они на самом деле условно-безаммиачные), профессиональная. С ней не было проблем ни до, ни после. За несколько секунд, в самом начале, очень горячим потоком воздуха, чтобы побыстрее и сразу от корней. Я писала, что волосы и кожа были прохладные и сильно влажные после мытья. Поэтому я не почувствовала моментально. А для того, чтобы ‘вскипятить’ горячим воздухом влагу внутри, направив потом на расстоянии в пару см, много времени не надо. Доктор так и объяснила, ну и элементарно физика.
автор Анонім Перший • 14 марта в 15:42
Ответ дляБілка в колесі

тьху
але це в багатьох місцях, я забираю рівний пробор і наступні такі короткі
Ёшки_Матрёшки• 14 марта в 15:45
Ответ дляАнонім Перший
як могла зробити фото, отакі короткі
Так это новые растут
автор Анонім Перший • 14 марта в 15:47
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так это новые растут
Їх не було позавчора, за одну ніч виросли нові, і це в багатьох місцях, не в одному
Черпак_для_фантазий• 14 марта в 15:50
Ответ дляАнонім Перший
маску професійну витримала 15хвилин, як мию своїми засобами, волосся шовкове, легенько розчісується і зволожене. Після салону воно було жахливе і сухе, я перше що подумала, помию своїми засобами і все буде добре, але коли це зробила злякалась, висушила волосся, навіть не одразу зрозуміла що відбулось, підняла і побачила що обсипалось, такі короткі волосочки залишились
Покажіть те, що обсипалося.
Черпак_для_фантазий• 14 марта в 15:55
Ответ дляАнонім Перший
А у Вас нове волосся на голові з’являється одразу довге? Бо у нормальних людей воно з нуля росте, отак потихеньку, сантиметр за сантиметром.
автор Анонім Перший • 14 марта в 16:06
Ответ дляЭмчЭндЭм
дякую, прочитала що це. так, зверну увагу
Бамбарбия! Кергуду.• 14 марта в 16:09
Ответ дляАнонім Перший
автор, ну ви прям налякали - нічого прям поганого, ви не лиса
Небалувана Галя• 14 марта в 17:32
Ответ дляАнонім Перший
Ні, без фарбування. Мені спочатку помили волосся, помічниця,засоби не підійшли, волосся не розчісувалось, власниця силою його розчесала і почала сушити феном, гарячим повітрям. Я не знаю що сталось, зараз повно короткого волосся на голові
Пардон, а вы при этом всем что деали? Молча наблюдали?
Трохи злякана• 14 марта в 23:07
Ответ дляАнонім Перший
Що значить обсипалось? Повна ванна обломаного волосся була? Чи ви просто побачили торчащі волоски на голові?