ДолькиКабана• 14 марта в 19:32
Як ви визначаєте, які тренди вам підходять, а які ні?
Файна_зупка• 14 марта в 19:33
Не страдаю трендами. В пик популярности они выглядят нелепо, когда все, как инкубатор.
Забрала і не сказала• 14 марта в 19:36
Я як правило, одягаюсь позв трендом. Можу одну річ носити років 5, а то і більше. Ну часто купую хороші куртки в кінці сезону.
Але ризикнула і купила собі штани кльош , хоч мені 40, але діти кажуть гарно)
Альфасамка• 14 марта в 19:36
я не сиджу в тіктоках, не знаю жодних трендів. Іноді бачу шо усі кури носять шось одне і те ж
Крайня невістка• 14 марта в 19:36
Звикла якось, дивлюсь і кажу собі ’я краще здохну, але це не вдягну, хай вони хоч сказяться з своїми трендами’. Ну і тип фігури і кольорові гамми свої я знаю, що можна, а що не варто.
Кучерявочка• 14 марта в 19:36
Я теж ношу те, що подобається та поєднується між собою. Ті, хто сліпо слідує моді, виглядають однаково) на голові Багінський, штучна шуба, вишневий колір, окуляри однакові…
Воздух в банке• 14 марта в 19:37
По ходу автор тут одна ’ в тренді’ , і повипендрюватись не має перед ким)))
Хочу наколоти губи• 14 марта в 19:38
Здравомыслие включаю. Если я понимаю,что это мне не идет, не подходит по удобству, цвету, слишком заморочно - не ношу. Например,сколько мы не носили обвесы на сумке - нет, я ее люблю эти лишние детали, они мне мусорят.
Радуга-дуга• 14 марта в 19:38
Ну, как бы зеркало в примерочной помогает. За модой слежу, подписана на некоторых стилистов, смотрю, что а тренде.
Лика-прилипка• 14 марта в 19:39
Если узнаю про какие-то тренды и мне это идет, то ношу. А нет, так и нет.))
Сито для думок• 14 марта в 19:40
Що подобається те і ношу. Наприклад тепла рубашка в чорно білу клітинку мій мастхев
Мейк-ап форева• 14 марта в 20:06
Не пляшу под дудку кого либо.
Тренды,это манипуляция ,навязывание товаров.Попросту - развод на деньги
Ліплю вареники• 14 марта в 21:00
Останнім часом тренди все уродськіші і безглуздіші, тому в основному вони прохрдять повз мене. Люблю гарні якісні речі, поза трендами.