Гуляю босоніж• 14 марта в 20:06
Вагітність після ок
Кажуть, що після того, як закінчиш пити контрацептиви можна швидко завагітніти. В інтернеті пишуть що це міф, але дві мої знайомі залетіли саме після ок. Хтось може підтвердити/спростувати цю теорію своєю історією?
Продаю витрішки• 14 марта в 20:07
Миф.
Пила ок 13 лет.
Забеременела через полтора года после того как перестала.
Пила ок 13 лет.
Гуляю босоніж
• 14 марта в 20:13
Ответ дляМerida
А что значит залетела? Перестала пользоваться таблетками, вернулась овеляция. Причём тут залетела?
До ок не виходило, хтось порадив такий метод і вийшло. Співпадіння може?
Гуляю босоніж
• 14 марта в 20:18
Ответ дляМerida
В чем совпадение? Действие гормонов заканчивается, наступает овуляция. Овуляция есть, значит и беременность возможна. Если женщина здорова
А якщо рік до ок вагітність не наступала? Ну так вона каже, що як не старалися-не виходило, стара лікарка сказала пів року пропити ОК, після них одразу завагітніла. От я і думаю, чи це просто співпадіння, чи це таки дієво. 🤷♀️
Ответ дляГуляю босоніж
Ну вот как адекватные люди могут так поступать со своим здоровьем? За год она не пошла проверяться, ни одна, ни партнёр зато пошла глотать коки
Раньше родить для здоровья советовали.
Гуляю босоніж
• 14 марта в 21:40
Ответ дляМerida
Раньше родить для здоровья советовали.
Каже, що усі аналізи здавали: і вона, і чоловік. Може бреше, хтозна. Просто коли люди на межі, вони готові до всього