Поросенка• 14 марта в 21:21
підкажіть, будь-ласка, фільми та мультики для просмотра з дитиною
Хлопчик 6 років. Дякую
Поросенка
• 14 марта в 21:30
Ответ дляПроработник
Как прогулять школу с пользой.
Снежные псы.
Мультики вообще все.
Снежные псы.
Мультики вообще все.
Дякую
БершкомангоЗар• 14 марта в 21:36
’Дикий робот’, ’Потік, останній кіт на землі’ ’Муфаса: король лев’, ’Думками навиворіт’, ’Мавка.Лісова пісня’, ’Душа’, ’Еверест’- це з останього, що ми дивились
Комиссия50%• 14 марта в 21:43
Ответ дляАтиква
Там нет обговорень цієї теми. Але мультик чудовий. Подобається Вам це чи ні.
До речі. Дякую за відповідь українською. Серйозно.
Простецкая• 14 марта в 21:46
Аватар. Легенда про Аанга.
Донька років в 5 подивилась, і це любов всього життя. Ми з чоловіком теж дивились з задоволенням.
Ще Мій сусід Тоторо.
Ответ дляZhuzhuk
Та ясно(
Ви ж, звісно, українською його дивитесь? Цей чудовий мульт?)
А чому ми маємо дивитися його українською ? Ми навіть не шукали його в перекладі. Російська мова -це материнська мова моя і моєї дитини. А також мого чоловіка, який зараз служить. І в них там немає цих приколів. Це ми тут скубемося. А російськомовні хлопці воюють. Наш папа воюет , в частности, за то, чтобы его ребёнок говорил на том языке, на котором хочет . Это и есть свобода и независимость. Откуда вообще ще взялся этот бред с мовой?? Даже советы не додумались запретить немецкий. Пздц
Карапулька• 14 марта в 22:12
Мій син в цьому віці полюбляв лего мультики. Я памʼятаю тільки Нінзяго (серіал) і лего Муві (2 фільми були).
Ще подобались мульти повнометражні про фею Дінь.
До поради про Аватара приєднаюсь, супер мульт ) Тоторо, Рибка Поньо.
Ще можу порадити ВаллІ, Пісня моря, Ліло і Стіч, Моана (вже 2 частини є), Дикий робот, Пригоди Джекі (мульт с Джекі Чаном :) ).
Комиссия50%• 15 марта в 09:11
Ответ дляАтиква
Цікаво, чи була б ситуація іншою, якщо б часи другої світової більша частина громадян совєтів гордо заявляла, що німецька це їх материнська мова, принципово використовувала б цю мову кругом, включаючи навчальні заклади і державні установи, і далі по тексту. Якщо б кругом звучало ’Одеса (Херсон, Київ...) - німецьке місто, тут завжди говорили німецькою’, а одним з наративів нападу Німеччини було б ’захистити німецькомовних громадян і дати їм можливість вільно зберігати і розвивати німецьку культуру’ (не пам´ятаю, яке там точне формулювання).
Для мене пздць, коли українцям на 4 році війни не муляє робити дітям рідною мовою мову ворога. Так, вас зробили російськомовними, але чому ви продовжуєте далі? А ваші діти потім досить агресивно асимілюють україномовних дітей, бо ’нє панімают’.
На щастя, я знаю багатьох людей, які свою думку змінили. Але тут дійсно треба зрозуміти чому це важливо.
Комиссия50%• 15 марта в 11:07
Ответ дляАтиква
І я вже десь писала, але повторюсь, може тоді зрозумієте. Це якраз про військових. В березні 2022, коли русня стояла за 20 км від нас, до нас додому (в приватній справі) зайшов сусід-військовий, зі зброєю, вони тоді інакше по селу не ходили. Зайшов і заговорив російською. Мою дитину (на той момент їй було 8 років) потім ще трусило декілька годин, бо вона подумала, що це русня вже зайшла в село і він прийшов нас вбивати. Сусіда цього вона раніше не бачила, вірніше бачила, але в формі не впізнала. Ледве заспокоїла. Досі згадує. А потім донька запитала - а як ми відрізнимо наш це чи ні, якщо наші теж говорять їхньою мовою? А якщо русня вкраде у наших форму і буде тут ходити?
От з того моменту мене буквально нудить, коли чую цю мову. Хоча до війни теж багато нею спілкувалась. Відвернуло в момент.
І в цьому ж світлі додам про другу світову. Коли в той час на вулицях населеного пункту починала лунати німецька, що це означало?
Ответ дляКомиссия50%
А расскажите, пожалуйста, когда это мы говорили на украинском ? В Днепре ? Днепропетровске ? Екатеринославе ? Новороссийске?
Далее. Закон про то, что везде должен быть укр. Ок. Официальную документацию ведём на украинском. Между собой общаться можем так, как хотим . Не хватало у Вас разрешения спрашивать на каком языке нам мультики смотреть и со своими детьми разговаривать.
И почему мы не хотим говорить на укр? Да потому что нас заставляют. Именно из-за таких как вы большинство и не перешло на укр.
Мой хороший знакомый. ЗСУ был в отпуске, и вдруг , вот такой мовный патруль , сделал ему замечание, при его ребёнке. Так вот он психанул. И спокойно перешёл границу Карпатскими лесами/горами. Разведка , она такая, для него это была не проблема от слова совсем. И уже с той стороны сказал, чтоб шли настоящие патриоты воевать. Он хотел воевать за свободу. А что ж это за свобода такая, когда нам как говорить указывают? После общения с такими как вы, хочется, чтоб муж последовал этому примеру. Для него это тоже будет не проблема.
Комиссия50%• 15 марта в 12:37
Ответ дляАтиква
Класну відмазку придумав ваш знайомий. Ви теж так можете, чому ні. Ущемльонні, блін. Таке враження, що на фронті взагалі українською ніхто не говорить і воюють виключно російськомовні.
Міста російськомовними роблять люди, які принципово розмовляють російською, а не українською. Та ще й насміхаються над тими, хто намагається говорити українською (чула таке від одеситів, хоча Одеська область багато де україномовна). Почніть розмовляти українською - російськомовних міст не буде в принципі.
Вас же не хвилює, що моя дитина практично не має україномовного середовища через таких, як ви? Чи це не ваша проблема? Ваші права і свободи правіші і свободніші, чим наші, так?)
Комиссия50%• 15 марта в 12:40
Я більше не продовжую, бо тема взагалі про мультики.
Авторе, вибачте. Зачепило.
Ответ дляКомиссия50%
Я не указываю на каком языке Вам общаться. И Вы не смейте. Своё окружение формируйте сами, это тоже свобода. Вы вправе общаться с тем , с кем хотите.
Не передёргивайте , я нигде не говорила, что украиноязычные не воюют. Воюют. Вот только им пофиг на этот вопрос. Более того, если в разведке не станет русскоязычных. С чистым русским, без акцента, то разведка усложнится, как и пленных столько не будет. Обменный фонд сократится. Я заговорю на украинском на постоянной основе тогда, когда захочу, это не Ваше дело. Всего хорошего.
Комиссия50%• 15 марта в 14:21
Ответ дляАтиква
Я висловила надію, що ви з дітьми руснявий контент хоч українською дивитесь, а не вказувала якою мовою розмовляти)
А радити цей контент для перегляду дитині автора, яка свій запит сформувала українською, на четвертому році війни - це все одно пздць. Без варіантів.
Бувайте здорові.