КонхфЭдкаТузик• 14 марта в 22:05
Той хто приїхав у Польщу з початком війни, ким ви працюєте?
Де вивчили мову і як швидко знайшли роботу? Багато українців саме у Польщі,цікаво,це працевлаштувалися. ДЯКУЮ.
КонхфЭдкаТузик
• 14 марта в 22:06
Ответ дляАнаномчикус
Перекладачем в бюро. Німецька -польська
Знали мови до переїзду,мабуть.
Ананомчикус• 14 марта в 22:06
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Знали мови до переїзду,мабуть.
Знала,я працювала вдома вчителем німецької мови. І колись, після університету я жила в Німеччині по обміну
размахер• 14 марта в 22:16
Ответ дляАльфасамка
хаха їхати шоб працювати
Там надо не просто работать, а впахивать и зарплата за физический труд не высокая, поляки сами уезжают на заработки из своей страны. Я уехала в другую страну, где полгода платили щедрое пособие, все свои кредиты закрыла и еще осталось денег прилично. Но, пока я получала пособие, то каждый , кому только не лень, стыдил меня, что я получаю деньги и ничего не делаю. В конце концов, мне таки стало стыдно, и я вышла на работу. Получаю больше зарплату, но как загнанный конь. Оно мне было надо?)
Я в дамках• 14 марта в 22:17
Ответ дляразмахер
Вы в какой стране ?
Ряженка• 14 марта в 22:19
Що вам це дасть, автор?
Усі мої знайомі влаштувалися у ті ж сфери де й в Україні працювали і це не тільки Польща. Влаштувалися дизайнерами, програмістами, моя манікюрша в Польші - так само манікюршою і влаштувалася. Подружка влаштувалася в логістичну компанію, вона і в Україні була логістом, а чоловік її водієм-далекобійником. Ну він тим самим і в Україні промишляв, а до Польші ще й в Канаді вони трохи пожили - те саме.
Само_достаточная• 14 марта в 22:19
У меня в основном знакомые из айтишки. Туда же и устроились. Наши там много по открывали свои офисы.
Ряженка• 14 марта в 22:20
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Лікар
О цікаво
Розкажіть там важко наші дипломи підтвердити? Яка там ситуація в Польші?
КонхфЭдкаТузик
• 14 марта в 22:20
Ответ дляразмахер
В тому то і справа,впахувати не збираюся, є чоловік з роботою і Польща нам подобається,але засиділася в декреті, дитині у серпні буде 3, зараз вже трохи ходить в садочок, коли ходитиме кожен день то вдома не хочу сидіти. Зараз вчу мову,вже половину курсу А2 пройшла польської, є англійська В1. Але де шукати роботу не знаю, все життя у офісі працювала,останні роки займалася ліцензуванням діяльності і тендерами.
КонхфЭдкаТузик
• 14 марта в 22:21
Ответ дляРяженка
Що вам це дасть, автор?
Ну так я ж питаю,як швидко,бо навіть манікюрші треба вивчити мову,знайти салон і клієнтів.
ВсеПроВсехЗнаю• 14 марта в 22:22
Моя знакомая работает бухгалтером, но заканчивала курсы в Кракове
ВсеПроВсехЗнаю• 14 марта в 22:24
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Салонов полно, наши работают
Язык знают на пальцах, ничего
Как-то справляются
Язык знают на пальцах, ничего
Как-то справляются
Ряженка• 14 марта в 22:24
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Манікюрша йшла з А1, з мінімальним знанням - взяли.
Дівчина-логіст в філію укр.компанії, теж щось там А1-А2. Айтішники з англійською.
лаМпочка• 14 марта в 22:24
Ответ дляАнаномчикус
Перекладачем в бюро. Німецька -польська
Молодец вы , а какая зарплата?
КонхфЭдкаТузик
• 14 марта в 22:28
Ответ дляРяженка
А1 це привітатися і сказати дякую,назвати своє імя,порахувати до 10)) А А2 теж не одразу з´являється. Навряд у Польщі мільйон айтішників і манікюрш українських.
КонхфЭдкаТузик
• 14 марта в 22:30
Ответ дляНу шо не так?
Мию туалети
А в Україні що робили?
КонхфЭдкаТузик
• 14 марта в 22:31
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У мене економічна освіта, але бухгалтером не працювала жодного дня,тільки менеджером з персоналу,по роботі з клієнтами.
Ряженка• 14 марта в 22:33
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
От на такому рівні і знала :) то кому як пощастить і які ще навички має людина окрім мови. Як ці навички можуть бути застосовані хоч де... от манікюрша змогла прилаштуватися, медсестрі мабудь важче... це я теоретично так думаю, не маю знайомих медсестер.
КонхфЭдкаТузик
• 14 марта в 22:34
Ответ дляРяженка
Там українські клініки відкриваються,правда,не всюди
Катастрофа• 14 марта в 22:36
Ответ дляРяженка
повно українських медсестер і лікарів в польських медичних закладах. Тим більше, що Польща з початком війни спростила доступ до ринку праці. В стоматології, косметології, в естетичній медицині теж
Ряженка• 14 марта в 22:37
Ответ дляКатастрофа
Катастрофа• 14 марта в 22:44
Ответ дляРяженка
Я наших, коли приїжджаю у справах, зустрічаю всюди, в усіх сферах. А в Польщі я дуже часто
Спішу - перекидаюсь• 14 марта в 22:51
Ответ дляРяженка
О цікаво
3 іспити , стаж подипломовий і диплом підтверджено
Спеціалізація з нуля - ще 5 років
Спішу - перекидаюсь• 14 марта в 22:52
Ответ дляКатастрофа
Спросила на 5 років
Протягом цих років потрібно підтвердити диплом