Элька-Карамелька• 25 марта в 21:59

Какие анализы сдать ребёнку чтоб проверить желчный?

У ребенка периодически рвота. 3 раза за последние 3 месяца. Говорит тошнит и рвёт. То от вида мяса, то сегодня съел яйцо и вырвало. Правда болеет сейчас, с температурой. Живот не болит. Делали узи, норма. Приём у проверенного гастроэнтеролога 1500, хочется прийти с анализом. Что лучше сдать?
Гжегож Бженчишчикевич• 25 марта в 22:00
Гастроентеролог що говорить?
А побачила вже.
Краще таки перше до нього
Флюорография гуся• 25 марта в 22:01
узд не підходить?
Пліткарка• 25 марта в 22:02
Узд б все показало з жовчним. Дитині треба ковтати зонд! Печінкові проби, біохімія, заг.аналіз крові, глюкоза, холестерин, альфаамілаза, среактивний білок, ниркові проби. Це те, з чим мені сказала приходити моя гастроентеролог.
Кавуся• 25 марта в 22:02
Возраст? Фгдс.
Какие там особо анализы?
Лактоза, глютен - от этого не рвёт обычно, а через кишечник выходит.
Глисты печёночные и желчные могут давать. Это к инфекционисту. Если увлекаетесь рыбой, особенно местной. У ребёнка как с весом?
автор Элька-Карамелька • 25 марта в 22:06
Ответ дляФлюорография гуся
узд не підходить?
Там все в нормі
Я_канеша_извиняюсь• 25 марта в 22:07
Я теж би глисти перевірила. Чому ви вирішили, що саме жовчний?
автор Элька-Карамелька • 25 марта в 22:07
Ответ дляПліткарка
Узд робили після рвоти, там все в нормі. Але є загиб і лікар казала, що міг вирвати жовч і не видно було
автор Элька-Карамелька • 25 марта в 22:08
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Є загиб і рік тому перевіряють га питання неоформленого стільця і тоді з жовчний були проблеми. Я незнаю що це, простотхочу здати аналізи і йти до лікаря
Я_канеша_извиняюсь• 25 марта в 22:12
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну на узі видно, якщо є застій. Також запах з рота відповідний. Скільки років? При жовчному не можна довгих розривів між їжею. Як харчується, є перекуси?
автор Элька-Карамелька • 25 марта в 22:13
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
10 років. Харчуватися погано, вранці їсти не хоче, на вечір починає їсти. Любить м´ясо, овочі, фрукти.
Кавуся• 25 марта в 22:14
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ферментов может не хватать.
Из нашего Санзим. Из айхерба - хлорофилл с папайей.
автор Элька-Карамелька • 25 марта в 22:15
Ответ дляКавуся
Ферментов может не хватать.
Санзим только просили месяц назад. Иногда бывает неоыопмленый стул. Выздоровеет и пойдём к врачу. Просто не хочется заплатить 1500, прийти и уйти ни с чем. Мне кажется нужно с анализами
Кавуся• 25 марта в 22:18
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вы хотите лечить анализы.
Если в целом ребёнок имеет нормальный рост/вес, не теряет вес, не темнеет в глазах, не бледный, не вялый. Достаточно гуляет, 10 часов спит . То отстаньте от ребёнка. Само наладится.
Не хочет утром мясо - не запихивайте. Проголодается - поест.
На глистов по крови все-таки проверьте. Копрограмма не всегда показывает желчных и печеночных
Я_канеша_извиняюсь• 25 марта в 22:19
Ответ дляЭлька-Карамелька
При загибі потрібно нормальне харчування з перекусами. Також спорт, наприклад качання пресу вирівнює загиб. Пити воду.
Пропийте гастритол чи артишок, відкоригуйте харчування .
Краще заплатіть за консультацію у лікаря, наступну консультацію можете взяти онлайн, буде дешевше і чітко по дослідженням які назначить лікар. Зараз наздаєте незрозуміло чого, ще дорожче вийде.
автор Элька-Карамелька • 25 марта в 22:21
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Онлайн теж 1500) видужає підемо звісно
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 марта в 23:23
Ответ дляЭлька-Карамелька
УЗД робили з навантаженням чи просте? По темі: гастроентеролог сказала, щоб зекономити гроші і час приходити на перший прийом з УЗД і копрограмою (покаже як їжа перетравлюється і деякі глисти)
Я_канеша_извиняюсь• 26 марта в 06:57
Ответ дляЭлька-Карамелька
Онлайн теж 1500) видужає підемо звісно
Яка клініка і яке місто?
автор Элька-Карамелька • 26 марта в 07:03
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Яка клініка і яке місто?
Київ. Амеда.
Я_канеша_извиняюсь• 26 марта в 07:22
В інтосані, друга консультація може бути онлайн і дешевше. Гастроентеролог, лікар мартиненко
автор Элька-Карамелька • 26 марта в 07:32
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я ледве знайшла чудового лікаря, тому довіряю лише їй. Питання йти до неї чи до невролога
Марічка• 06 апреля в 20:22
Авторе, Ви в Києві? Якщо так, то можно безкоштовно за направленням сімейного проконсультуватися в гастроцентрі на Копилівського. Там всі лікарі дуже кваліфіковані, є навіть кандидати наук. Перед тим, як туди потрапити, точно було потрібно здати копрограму (простий та інформативний аналіз), кров на цукор, УЗД, здається також ЗАС та ЗАК.
Марічка• 06 апреля в 20:24
Тести на ацетон робили коли дитина блювала?
автор Элька-Карамелька • 06 апреля в 20:40
Ответ дляМарічка
Так. Негативні були
автор Элька-Карамелька • 06 апреля в 20:42
Ответ дляМарічка
Так, в Києві. Там не так просто. Вони кажуть треба денний стаціонар на 5 днів. Це мені на роботі за свій рахунок буде як пів з/п. Записалась в охматдит, там теж безкоштовно.