СкрипяСердцем• 15 марта в 11:01

Після препарату від глистів самопочуття

Почну з того що постійні проблеми з ШКТ і не одна,лікування приносило тимчасовий ефект хоча на дієті.Вирішила здати кал на глисти,однократно - негативний.але оскільки читала що для достовірності варто здавати кілька разів,вирішила випити препарат для профілактики,оскільки з домашніми тваринами контакт щоденний.і чудо,значно покращилось самопочуття,зникли болі,розлади,зʼявився апетит.тепер цікавить чи все ж таки варто ще здати кров на антитіла до гельмінтів,бо можливо треба буде курс продовжити,чи почекати деякий час і здати,аналіз не з дешевих
ИзЮмрудная• 15 марта в 11:03
Нам назначали через 2 тижні ще раз курс від глистів. Потім пропити укрлів
неДодекаэдр• 15 марта в 11:03
самый показательный анализ на гельминтов - это методом пцр
неДодекаэдр• 15 марта в 11:05
https://www.synevo.ua/tests/3253
Кишмишная Мая• 15 марта в 12:04
Кровь не информативная, только кал сдается на глисты
Сірничок• 15 марта в 12:12
Что пили?
автор СкрипяСердцем • 15 марта в 12:32
Ответ дляСірничок
Что пили?
Вермокс
автор СкрипяСердцем • 15 марта в 12:34
Ответ длянеДодекаэдр
https://www.synevo.ua/tests/3253
Дякую,думаю за кілька тижнів здам,оскільки одразу після прийому препарату буде неінформативно,не знала про такий