Шукаю трусики• 15 марта в 11:47
Посоветуйте карандаш для стрелок
Не могу выбрать нормальный, все дефективные(
Шукаю трусики
• 15 марта в 11:53
Ответ дляСорока-ворона
Koh-i-Noor (В1,або В2)
Дуже м´які олівці
Для глаз?
Электричка• 15 марта в 11:58
Я взагалі перейшла на чорні тіні. Ватною паличкою одноразовою легко навожу, розташовувати не треба, немає проблем , щоб підточити .
До цього був чорний олівець Шанель(виробництва Німеччини), краще нього олівця в мене не було. Зараз просто треба якось тіні використати до кінця(Герлен), от ’підвожу’ ними
Электричка• 15 марта в 11:58
Ответ дляРадуга-дуга
только стойкая подводка - все карандаши сползают
Шанель не сповзав
Шукаю трусики
• 15 марта в 22:08
Ответ дляХарчовий тріль
Вам принципово олівець?
Не принципиально, если есть подводка, которая не тянет кожу. Стрелки в макияже принципиально
Харчовий тріль• 16 марта в 06:08
Ответ дляШукаю трусики
Яка підводка у вас тягне шкіру? Беру лайнер буржуа і, не повірите, глем бі фломастери
Шукаю трусики
• 16 марта в 10:25
Ответ дляХарчовий тріль
Не помн давно не пользуюсь. Color me, может быть
Спасибо за рекомендацию, марку буржуа люблю
Харчовий тріль• 16 марта в 10:27
Мейбелін підводка гімно. Не прикрашує взагалі. Колега бере Евелін рожевий чи червоний тубус, то підводка цілий день гарна, не повзе, , не тане