Зупка_цем• 01 марта в 11:22
Туш для брів порадьте, будь ласка)
Чим туш відрізняється від олівця, хочу туш спробувати
Маргарита и Мастер• 01 марта в 11:24
У меня копеечная essence, очень классная. Брови я отрастила густые сывороткой revitalash и ушла от карандашей и прочего
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 марта в 11:25
тушь- когда своих бровей много, а когда мало, то помада для бровей
Asteroidea• 01 марта в 11:27
Олівець профарбовує шкіру та волоски. Туш для брів схожа на туш для вій - профарбовує волосинки. Туш підходить тим, в кого свої брови доволі густі, але світлі. Мені подобається саме туш для брів, тому що в мене пудровий татуаж і він вже вицвів, а волосинки достатні. І ще добре влітку та після літа,коли брови сильно вигорають на сонці, зовсім світлі стають.
Мені подобається Pupa, але її зняли з виробництва. Тому сама зараз в пошуку
Asteroidea• 01 марта в 11:29
Ответ дляВообще не факт
Краще не треба, олівець зручніше.
Кому як. Я один час дуже була задоволена олівцем з пудрою Shiseido. Але зробити татуаж дешевше ніж той олівець купляти. Тому в мене татуаж брів
Зупка_цем
• 01 марта в 11:29
Ответ дляAsteroidea
Ну в мене такі брови, і не туди і не сюди, і я не знаю що мені вибрати
Asteroidea• 01 марта в 11:31
Ответ дляЗупка_цем
Вам напевно краще олівець. А взагалі якщо не гидуєте, то спробуйте в Єві або Просторі туш, в них є пробники. Перевага туші ще в тому, що вона розчісує та фіксує волоски
Зупка_цем
• 01 марта в 11:32
Ответ дляAsteroidea
Оо, дякую треба спробувати)
КохайтесьЧорнобровi• 01 марта в 11:34
Ответ дляЗупка_цем
Купите краску для бровей и не парьтесь. Потратить 1-2 раза в месяц на покраску и не надо никаких тушей и карандашей
Завжди з рушником• 01 марта в 11:38
Я не люблю в принципе рисованные брови, поэтому у меня тушь постоянный продукт, просто уложить.
По опыту не особо важно какая, главное подходящий цвет и маленькая кисточка, иначе пачкает кожу над бровью.
Вообще не факт• 01 марта в 12:15
Ответ дляAsteroidea
Це не відміняє того, що олівець зручніше ніж туш. І олівці не обовʼязково купувати люксові, звичайні з єви прекрасно справляються, як і олівці для губ.
Кукарикуууууу• 02 марта в 20:06
Бенефит считается лучшим. Он густоту еще дополнительно бровям придает и окрашивает. Я себе его даже купила, но вживую оттенок не мой, поэтому пристраиваю. Он для блондинок.