Сяду на шию, дорого!• 16 марта в 02:03

Ви відчуваєте вплив натуральних каменів в прикрасах?

Я завжди ставилася до цього, як до казки або чогось нереального. Але на день народження чоловік подарував прикрасу з гранатом. Мені ніколи цей камінь не подобався.
Але через деякий час я відчула що я стала менш вразливою і більш впевненою у собі. І просто відчуваю себе в ресурсі, коли на мені ця прикраса.
А у вас бували такі історії?
Файна дівка• 16 марта в 02:11
Ні, не було такого. Але я вірю, що може бути своя енергетика у речей і у каменів в тому числі
Марфа Українівна• 16 марта в 02:19
Да, у меня есть такое. Когда купила для себя на ДР одно очень красивое кольцо с натуральным рубином. Стала более увереннее в себе, уравновешеннее. Хотя по гороскопу или по зодиаку это типо не мой камень. Но вот ношу это кольцо вместе с рубиновой подвеской и чувствую какой-то интересный прилив энергии... С другими украшениями у меня такого никогда не было. Даже когда одеваю красивый гарнитур с натуральными бриллиантами - нет подобного ощущения.
Seehund• 16 марта в 02:20
У меня есть серьги, кольцо, кулон и браслет с натуральным гранатом, ничего не чувствую.))
Научительница• 16 марта в 02:27
У меня куча украшений с натуральными камнями. Не чувствую ничего. Ето просто украшение нравится и поднимает самооценку Вам. Я балдею от жемчуга
Отчебучкина• 16 марта в 02:46
Ответ дляSeehund
Не ваше каміння) так і кажіть чоловіку, щоб купував інші прикраси.
Не заздріть тьоті• 16 марта в 03:06
Я очень аметист люблю. Мне с ним комфортно и спокойно. Хотя не знаю, что собой должен нести этот камень.
Сестричка любит рубин, он её как то энергетически греет.
Снегурочко• 16 марта в 03:55
Это про самовнушение. И ничего другого.
Смажена полуничка• 16 марта в 05:07
Ничего не чувствовала
Камней много переносила
Seehund• 16 марта в 07:12
Ответ дляОтчебучкина
У меня есть изумруд, александрит, аметист, у мамы брала поносить рубин и сапфир, никакого эффекта.))
автор Сяду на шию, дорого! • 16 марта в 07:47
Ответ дляМарфа Українівна
От і я відчула щось подібне. Прямо люблю цю прикрасу!
автор Сяду на шию, дорого! • 16 марта в 07:51
Ответ дляНе заздріть тьоті
Аметист має врівноважувати людину, приміряти її з нашим несправедливим світом, гармонізувати думки і настрій. Я це знаю, тому що це камінь Стрільців, а я Стрілець)))
Також Стрільцям нібито добре з бірюзою, але я ніколи її не любила, вона мені здавалася якоюсь дешевою пластмаскою.
TANYA 0 0 0 0• 16 марта в 09:00
Це або ви вірите в таке або - не вірите. Я не вірю і не надаю значення. Моя свекруха підсіла на телемагазин тюсо, замовляє постійно якусь біжутерію, каже що ізлучає сильну енергетику).
Файно Замало• 16 марта в 09:16
У меня от бриллианта в серьгах болят зубы.
Марфа Українівна• 16 марта в 09:58
Ответ дляСяду на шию, дорого!
У меня мама Рыбы и ей тоже по всём гороскопам рекомендуют бирюзу. Но ей она тоже не нравится - говорит, совсем не её. И жемчуг не может носить - будто какое-то отторжение. Все украшения с жемчугами переломались или потерялись самым странным образом. А вот гранаты и аметисты носит с большим удовольствием. И они ей не только очень к лицу, но и отлично подходят энергетически
кнопкодав• 16 марта в 10:20
Нит
автор Сяду на шию, дорого! • 16 марта в 10:23
Ответ дляФайно Замало
Може й таке бути.
автор Сяду на шию, дорого! • 16 марта в 10:26
Ответ дляМарфа Українівна
Я зробила висновок, що прикраси і камені варто обирати не тільки за своїм знаком по Сонцю, але й по асценденту. Після цієї історії з гранатом, я поцікавилася, які камені підходять Леву (мій АСЦ), і знайшла там і гранат, і гематит, і тигрове око - і вся ця компанія мені до душі більше, ніж те, що рекомендують Стрільцям.
Оксана -1f11• 16 марта в 11:01
Ні не було, хоча прикраси майже всі з камінням
Lacrimo• 16 марта в 11:18
Не вірю особливо. Але з деякими каменями так дійсно життя пішло в краще русло. Потім уже читала, що дає той камінь і співпадало. Але це треба куча каменів переносити, щоб зрозуміти з яким чи якими найкраще і найплавніше получається жити.