Цикавенная• 16 марта в 04:16
С нашим выбором одежды для обычных людей, у меня такое чувство, что я в поселк
В поселке живу , дряхлом
БолеИменее• 16 марта в 04:43
Ну то вчиться заробляти.
На крайняк - шукати на сейлах брендів чи шити самостійно.
Можна подумати що Зараз чи НМ такі суперстильні, що куди там
Ноу коммент• 16 марта в 05:07
В каком смысле? Там где вы живете все сильно нарядное? Именно в селах любят в магазин надевать все лучшее и срезу
Пи Пи Пилюля• 16 марта в 05:21
Мода такая. Зато удобно. Пройдет. Придут снова времена стразиков на стрингах, не переживайте
ЛюблюДевчонок• 16 марта в 07:09
Ответ дляПи Пи Пилюля
Штаны, которыми подметаешь улицу это удобно?
Черпак_для_фантазий• 16 марта в 07:48
Ответ дляЛюблюДевчонок
а скільки Вам років? Я підстаркувата, але точно знаю, що коли буду засуджувати, як хто вдягається (особливо, молодь), то до мене точно вже прийшла старість
Викачую яйцями• 16 марта в 07:59
завжди цікаво, що вкладається в термін ’звичайні люди’ в подібних темах?
ЛюблюДевчонок• 16 марта в 08:02
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Де я написала, що засуджую? Я ношу ці штани)) але ж це реально не зручно, особливо враховуючи, що я люблю світлий одяг. Дивлюся цього року всі магазини завезли кльоші і їх розгребли моментально. В массімо завезли кілька моделей, я зайшла через тиждень, щоб приміряти, немає жодних)) І так, я теж мабуть підстаркувата, але ще мабуть не дуже, бо з донькою ходити в магазин неможливо, обираємо одні й ті ж речі, іноді навіть купуємо.
Сніжок Сніжанівна• 16 марта в 08:24
Треба вміти шукати. Моя сестра в секонд-хендах такі речі знаходить! Брендові, люксові навіть. За копійки. І завжди є розпродажі в інтернет магазинах.
Шумелка Мышь• 16 марта в 08:28
Ответ дляТрактор Віка
Ви давно у селі були, мабуть.
А шо там? Все в люксе?
ТаЕщеОптимистка• 16 марта в 10:01
Ответ дляШумелка Мышь
А шо там? Все в люксе?
А що заважає? З ерою онлайн покупок і відділенням НП в кожному селі.
А гроші в людей є