Репетиторша• сегодня в 16:15
Розлучаємося після 20 років шлюбу...
Хто розлучений через такий довгий час?
Як перенесли процес розлучення?
Хто був ініціатором?
Діліться у кого є бажання.
Як перенесли процес розлучення?
Хто був ініціатором?
Діліться у кого є бажання.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Розлучилися через 1-5 років
Через 5-10 років
Через 10-15 років
Через 20+
БЦАшка• сегодня в 16:18
Я не можу побудувати нові стосунки, після розлучення. Травмована. (((
Белая и пушистая• сегодня в 16:19
Бывает. Но это новые возможности.
На этот раз берите в мужья помоложе мужчину!
Шальная коклетка• сегодня в 16:19
ЧЕРЕЗ 25 років.. я подала на розлучення. переживала дуже важко...пройшло 5 років. у мене нове життя у всіх сенсах
Не виправдовуюсь• сегодня в 16:22
Ответ дляШальная коклетка
А скільки вам років?
Зайканалужайке• сегодня в 16:24
Ответ дляШальная коклетка
Розкажіть свою історію. Я пішла на піку емоцій, нерозуміння. Таке враження що ми просто існували поруч. Я вже не відчувала любові ні своєї ні чоловіка
Але час на одинці дав зрозуміти. У нас було просто прекрасне подружнє життя
Я любила і люблю чоловіка.
Саме важливе. Для мене розлука це втрата чогось надзвичайно важливого.
Такого глибокого почуття я вже ніколи не відчую.
Бо з чоловіком ми зростали разом як особистості.
Я любила і люблю чоловіка.
Ниф_ниф• сегодня в 16:24
Припиніть цей понос із дебільних тем пустишок.
Це ж неможливо - цілий день якесь ненормальне сидить і строчить теми, хамить людям і скаржиться на все підряд. В усіх темах.
Це якесь загострення хвороби чи що?
Репетиторша
• сегодня в 16:26
Ми в процесі. Він коханку знайшов. Але і я вже познайомилася з мужчиною.
Я на антидепресантах через чоловіка. Він рік мене мучив. Ігнорив. Дівчата це дуже довга історія. Моїх тем тут було не багато, але були... Ввн таки подав на розлучення.
Але зараз я розумію, що так і повинно було статися...
Попереду суд. Бо в нас діти неповнолітні
Пік Антна• сегодня в 16:25
очень тяжело пережила. до больницы. Не стоило оно того. Все прекрасно сейчас-замужем и намного лучше, чем был).
Репетиторша
• сегодня в 16:25
Ответ дляЗайканалужайке
Ми розійшлись.
Але я маю намір повернути стосунки
Навіщо? Це вже не будуть ті стосунки що були
Зайканалужайке• сегодня в 16:26
Ответ дляРепетиторша
Скажіть, чи немає у вас переносу на нового чоловіка? Ви порівнюєте його з колишнім?
В мене тільки думка що до мене хтось доторкнеться викликає огиду
Госпожа Белладонна• сегодня в 16:26
Ответ дляБЦАшка
вас за стільки часу не відвернуло від стосунів?
Зайканалужайке• сегодня в 16:26
Ответ дляРепетиторша
Звісно це будуть інші стосунки
Просто будувати я їх хочу з цією людиною.
ПодругаМужа• сегодня в 16:27
Ответ дляРепетиторша
А як це ігнорив? Бо мене по ходу зараз ігнорять🥸 це може бути знак?
Херсон це Україна• сегодня в 16:27
Ответ дляЗайканалужайке
Я порівнюю і дивуюсь, як я могла жити з тим, першим чмом
Репетиторша
• сегодня в 16:30
Ответ дляЗайканалужайке
У мене так було 8 місяців. Мені були огидні всі чоловіки на світі. Та антидепресанти, робота моя. Все змінилося. І зараз я на нього дивлюся і мені просто байдуже стало. Але я через такий біль пройшла. Та стала сильнішою. Я і бухала. Але потім взяла себе в руки, бо є діти. І пішла до лікаря
Зайканалужайке• сегодня в 16:29
Ответ дляХерсон це Україна
А мені здається що кращого, такого схожого за цінностями я не зустріну.
Я ж не в монастирі живу, спілкуюсь в побуті з чоловіками - то там червоний прапор то в іншому то в десятому
Я і в молодості перебірливо була. А зараз взагалі цинік
Репетиторша
• сегодня в 16:30
Ответ дляПодругаМужа
Мовчав місяцями не пояснюючи. А я копалась в собі.
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 16:30
Моего ответа нет..Через 17 лет, всё банально, узнала о любовнице, сразу подала на развод.
Зайканалужайке• сегодня в 16:30
Ответ дляРепетиторша
Я зараз переживаю страшенний біль. Це прямо жопа. Ні війна ні смерть близьких так не вдарили по мені.
Теж працюю. Але не п´ю. Трохи спорту. І взагалі не спілкуюсь з людьми
Прагматик флегма• сегодня в 16:30
Ответ дляШальная коклетка
Як ви це змогли ?
Діліться досвідом,будь ласка .
Госпожа Белладонна• сегодня в 16:31
Ответ дляЗайканалужайке
а ви впевнені, що ваш чоловік хоче повернути стосунки?
бо без його бажання, ви самі розумієте...
Триндичіха Байрактар• сегодня в 16:31
Ответ дляБЦАшка
Зачем вам новые отношения?
Херсон це Україна• сегодня в 16:31
Ответ дляЗайканалужайке
Ви впевнені, що не втрачаєте час у розлуці, що зможете повернути його?
Фиктивная• сегодня в 16:31
Розлучилися. Йому було складно.
Мені норм.
Зараз гарно спілкуємося, бо спальна дитина.
Може навіть лишатися в мене на ночівлю. Але на різних ліжках
Мені норм.
Триндичіха Байрактар• сегодня в 16:32
Ответ дляБелая и пушистая
Бывает. Но это новые возможности.
Если товарный выгляд дозволяе