Магиня• 16 марта в 06:48
Потеряла сережку, очень жаль, подарок(
Вы находили когда-то такие потери?
Если находили, то каким образом?
Глубоководная селедка• 16 марта в 06:51
Моя мама когда то нашла свою серьгу, которую потеряла за день до этого, у подъезда дома, где живет моя сестра.
Красавица писяная• 16 марта в 06:55
Колега загубила дуже пам´ятнк обручку, цілий день шукала і увечері знайшоа...у волоссі. Робила гульку чи хвіст і воно заплуталось
Голубец• 16 марта в 06:55
Теж, втратила в Криму у 2012 (останній раз, коли були), подарунок чоловіка, з брильянтіком. Ще, й шуткували, що тепер, точно приїдемо ,знов.Зробила з іншої каблучку. Гарно вийшло, такої ні в кого нема
Магиня
• 16 марта в 06:58
Ответ дляГолубец
Мабудь і я так зроблю.
Магиня
• 16 марта в 06:59
Ответ дляГлубоководная селедка
Я точно знаю, що це у торговому центрі...
Чудовий каламбур• 16 марта в 07:22
Я колись в магазині загубила. Точно знаю що в примірочній багато міряла речей. Напевне зачепилась за одяг. Повернулась, не знаходили. А от браслет знайшла на другий день на парковці. Я і не помітила що загубила його.і ще на роботі губила браслет. Знайшла. А от дома помила голову, завернула волосся рушником і приснилось що зачепила боляче вночі сережку. Вранці не знайшла ні в кроваті ні на рушнику. Перетрусила все, нема. Мої весільні сережки, подарунок від мами, з перлинками(жемчуг)
КонхфЭдкаТузик• 16 марта в 07:28
Я в минулому році улюблені дві срібні з різних комплектів загубила . Не знайшла. Одна впала в сіно..., а де інша навіть не уяаляю
Магиня
• 16 марта в 07:29
Ответ дляir.zhuck
Підійдіть до охорони і запитайте про загублені речі. Можливо прибиральниці знайшли і вона лежить і чекає на вас...
Вже з усіма мала розмову, телефон свій також залишила...
Аленький носочек• 16 марта в 07:34
Ответ дляМагиня
Може ще в місцевих великих групах у ФБ напишіть.
В нас правда невеличке містечко, бувають люди пишуть, хто загубив та хто знайшов
Голубец• 16 марта в 07:36
Ответ дляМагиня
Мабудь і я так зроблю.
Це, найкращій варіант. Думала, щдати, а потім, прийняла рішення і віднесла ювеліру..
Магиня
• 16 марта в 07:42
Ответ дляПомаранчова душа
Не знаходила сережки, замовила другу таку
У приватного ювеліра? Дорого обійшлось таке?
Я не Тролль• 16 марта в 07:42
В нас в місцевих групах бува виставляють фото: знайшли/загубили прикрасу.
Колись теж загубила сережку. Чомусь думала, що саме на конкретній пустинній вулиці, бо там поправляла шапку і шарф, а сережка легко розстібалась. Навіть зранку пішла ще пройшлась туди, але не знайшла, та і сніг лежав.
Мама потім віднесла до ювеліра і зробили на замовлення мені таку ж, вона ще й з перлиною.
Карапулька• 16 марта в 08:08
Несколько раз теряла, ни разу не нашла( Даже когда уверена была, что дома потерялась.
Но в местном чате не раз видела сообщения типа ’нашли серёжку, отдадим, если покажете вторую’. То есть кому-то везёт, находят.
На_оба_рот• 16 марта в 09:25
А я в аэропорту за границей в туалете на умывальнике нашла огромный перстень, скорее всего серебряный, с камнем . Не брала, надеюсь та дама, которая там его забыла, вернулась и нашла свое кольцо
Тепличная• 16 марта в 10:12
Моя подруга губила двічі. Ту, що на вулиці- не знайшла. А малесеньку з діамантом загубила вдома, її чоловік почав застеляти ліжко, взмахнув простирадлом, а сережка зі звуком й впала на підлогу.
Тепличная• 16 марта в 10:16
Я колись теж губила, зайшла перед перукарнею на ринок, ще був час, ну і в ракушці якійсь приміряла одяг. Потім в перукарні побачила в дзеркалі своє відображення- одна сережка... Повернулася в ту ракушку, продавчиня повернула мені сережку, побачивши другу таку саму)
Леди Г• 16 марта в 23:10
Ответ дляМагиня
Я когда-то спрашивала где-то +20% от магазина.
Теряла серёжку - нашла через год, это было небольшое кольцо и за этот год, я повесила ему в ухо.