Первая ласточка инфляции• 16 марта 2025
Вам потрібен секс? тільки чесно)
Результат:
вже голосів:
80 (37.56%)
так
37 (17.37%)
не потрібен
32 (15.02%)
рідко потрібен
19 (8.92%)
я практикую секс із собою
18 (8.45%)
легко обхожуся і одійдуся
18 (8.45%)
лише за наявності любові
9 (4.23%)
інше
Жена сантехника• 16 марта 2025
Ответ дляДодекаэдр
Есть муж и два любовника. Сытненько
Не ревнуют вас?
Жена сантехника• 16 марта 2025
Ответ дляДодекаэдр
Терпит
у меня был любовник, но только потому что это первая любовь и я всегда его хотела. И когда после перерыва в общении мы снова начали общаться, я перестала давать мужу (что стало причиной скорого развода, так бы я жила и дальше с ним, своего жилья не было).
Но после любовника не воспринимала других мужчин.
Княгиня пітьми• 16 марта 2025
На даний момент потрібен,але рідко,кожного дня тільки років в 20-28 було потрібно.Чоловіку теж з віком,кожного дня не треба,тому в нас іділія на цей рахунок
Качка в тапцях• 16 марта 2025
40+люблю секс і завжди любила, але мені пощастило від природи з гарним темпераментом, розкутістю, легким збудженням і розташуванням нервових закінчень (легко і зажди отримую оргазмі від вагінального секса і не один) При чому від партнера то не дуже залежить - аби член стояв і оргазм буде, але якщо + чоловік досвідчений, то взагалі феєрверк.