СкокоМнеДадите• 16 марта 2025
Ви бачите тут другу полоску? Чи мені привижається?
Сьогодні 10 дпо
Чи бачите ви щось чи це моя фантазія?
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Да не за что. Впервые меня благодарят за мой сарказм. Аж растерялась😅
Ну а шо вам писати?
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Не бачу. Але Автор побажаю вам успіху!
Дякую❤️
Голубка миру• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
От вам шо в очі коле мій допис? Чого ви всі такі агресивні тут. Не подобається моє питання пройшли мимо. Не потрібно своєю жовчю тут бризкати!
Єдиний, хто тут хамтть, то ви автор.
З дітьми теж так будете поводитись?
Нічого дивного, що до тепер їх нема.
Змініть своє відношення, поки не пізно.
З дітьми теж так будете поводитись?
Нічого дивного, що до тепер їх нема.
Змініть своє відношення, поки не пізно.
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Я бачу через 2 роки трійню. Еко.
😂😂😂😂
Фенте Фря• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну я напевно знаю як у мене відбувається пмс)
Чого ви така зла? Бажаю вам всього доброго і світлого щоб ви завжди була шаслива ❤️
Да у меня все нормально. Более того, я знаю, что такое ждать полоски, и как это выматывает. Потому основной месседж моих к вам ’цепляний’ - это бросьте это гиблое дело- искать симптомы и высматривать с лупой полоски. Получится тогда, когда вы и думать об этом забудете.
Голубка миру• 16 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
у вас уже есть дети?
Третього чекає, щоб вікінга вивезти.
Сніжок Сніжанівна• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Дякую❤️легкої вагітності вам🙌🙏 і здорової дитинки❤️
Дякую! Я вже штук 100 зробила за попередніх вагітностей. Я вже бачу, де є смужка, а де проліт. Якщо немає вагітності, то як не дивися, другу смужку не побачиш. А якщо є вже натяк — то вона. І я ніколи не бачила реагентів. Аж цікаво, як вони виглядають.
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Єдиний, хто тут хамтть, то ви автор.
З дітьми теж так будете поводитись?
Нічого дивного, що до тепер їх нема.
Змініть своє відношення, поки не пізно.
З дітьми теж так будете поводитись?
Нічого дивного, що до тепер їх нема.
Змініть своє відношення, поки не пізно.
Хто сказав що нема дітей? 😂
Ви зараз шуткуєте? Як я повинна на дебільний сарказм відповідати по вашому?
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляФенте Фря
Я просто не розумію якщо я захотіла почути просто думки? Але не стьоб, а обʼєктивні думки, то навіщо мені писати скільки тупих коментарів? А в ітогє ще й я хамка бо відповідаю тим самим? Тут сидять якісь тільки злі тьотки недовольні життям. Бо справжня жінка не буде сидіти і рофлити тут
Сніжок Сніжанівна• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ви не повинні відповідати насмішкам. Є різні люди і причини, чому вони це пишуть.
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Третього чекає, щоб вікінга вивезти.
З чого ви взяли що мій чоловік не служить?
Боже, я навіть не знаю шо вам написати чесно кажучи. Ви іноді думайте трішки що пишите, бо не знаю хто по ту сторону екрана сидить і яка в кого ситуація. Будьте добрішою🙌
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Тоді з чого люди взяли що мені можуть писати насмішки?
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Теж ніколи навіть не чула за ці реагенти і що це таке. Але дійсно коли раніше робила тести то геть і призраків не було, а тут вживу трішки краще видно ніж на фото. Вроді і є щось
Просто ще дійсно рано
Сніжок Сніжанівна• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Бо це інтернет. Тут, що хочуть, те й пишуть. Ви одна, а коментаторів — безліч. Не витрачайте час на непотрібне. Най пишуть.
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Жах
Але дивлячись на такі коментарі я розумію що щаслива)
Ніколи в житті нікому не писала нічого поганого.
Тим паче жінці яка хоче чи чекає дитину. Ну абсурд
А вам гарного дня, дякую❤️ ви праві👌
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляМerida
Тесты негативные. Что такое дпо?
День після овуляції
10 день зараз
Тому ще рано для теста. Але мені здається що якийсь призрак таки є вже
Тому запитала
10 день зараз
Тому запитала
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Ещё не беременна, а мозг выносит..
Дякую за вашу думку ❤️
мегамоСГ• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Серйозно? А я думала ні. Звичайно що я знаю
Значить є причини мені робити раніше!
Чому ви так агресивно відповідаєте? Бо мрієте побачити другу смужку, а тут її не бачать? Хочете отримати адекватну відповідь напишіть питання так, щоб в ньому було достатньо інформації для адекватної відповіді.
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
Але я не відповідаю агресивно тим хто не бачить полоску, я відповідаю на насмішки.
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
Чи ви вважаєте ваш коментар адекватним? Він навіть не по темі. Я запитала чи видно другу полоску? А ви мені коли робляться тести. Це коли по зальоту то робляться тести при затримці. А коли люди планували то відкрию вам секрет інколи роблять тести раніше. Якщо дійсно хотять дитинку)
Всього вам доброго❤️🙌
мегамоСГ• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Автор, відпустіть ситуацію, ну що вам покаже тест без затримки, може ж бути і біохімічна вагітність. Ви уявляєте скільки вагітностей втрачають жінки, ще до того як дізнаються про вагітність? Оу, прочитала ваша наступну відповідь мені і в шоці, чесно. Навіть при плануванні тести бажано робити мінімум на 1 день затримки. Я бажаю вам вагітності. Відвідайте психотерапевта, то не насмішка, а рекомендація, бо вагітність та пологи також перші місяці материнства ще більше розхитають нервову систему
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
Вибачте але це смішно 😂😂 те, як ви сприймаєте мої повідомлення це ваше, а не моє. В мене слава Богу все добре)
І відправляти мало знайому людину до психотерапевта ну це дико як мінімум😅
Відпустіть ситуацію. Це перша спроба була завагітніти. І вагітність не перша. Тому це ви якось так сприймаєте в сірому кольорі все))
Є просто нетерплячі люди🫣😅 і все
Гарного дня вам🙌
Є просто нетерплячі люди🫣😅 і все
Гарного дня вам🙌