СкокоМнеДадите• 16 марта 2025
Ви бачите тут другу полоску? Чи мені привижається?
Сьогодні 10 дпо
Чи бачите ви щось чи це моя фантазія?
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
Автор, відпустіть ситуацію, ну що вам покаже тест без затримки, може ж бути і біохімічна вагітність. Ви уявляєте скільки вагітностей втрачають жінки, ще до того як дізнаються про вагітність? Оу, прочитала ваша наступну відповідь мені і в шоці, чесно. Навіть при плануванні тести бажано робити мінімум на 1 день затримки. Я бажаю вам вагітності. Відвідайте психотерапевта, то не насмішка, а рекомендація, бо вагітність та пологи також перші місяці материнства ще більше розхитають нервову систему
Думайте і читайте більш позитивно👌
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Багато змій зашло в тему щоб залишити тут свій яд.. шановні, ви ж не знаєте, скільки місяців вже Автор чекає на ту вагітність що вирішили тут своїх клоунів понаставляти..
Автор, Вам бажаю вагітності але ви рано зробили тест..
Дякую)) це перша спроба була) просто перша вагітність вийшла аж після року спроб)
А тут наче якийсь привид є в вигляді другої полоски, а я дуже нетерпляча) хочу вже побачити ті дві полосочки)
Але дійсно писати таке людині яку не знаєш то це стрьом канєшно. Можливо в іншому випадку дійсно жінка не може вже багато років мати дитину і тут ці зміючки, уявляю її відчуття.
А вам всього доброго і гарного дня❤️
Дякую за відповідь))
А вам всього доброго і гарного дня❤️
Дякую за відповідь))
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Нет.то разметка для реагента.она чистая
А що це таке цей реагент? Типу виглядає як друга полоска?
Бо робила тільки що моя не вагітна кума такий самий тест в неї нічого взагалі нема. Але багато пишуть за реагент, а я такого не знаю.
Алина-1240• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Там где место для возможной 2 полоски разметка и там реагент)))если перевернуть тест,видно где она, и люди пугаются
Покорительная• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А вам всього доброго і гарного дня❤️
Дякую за відповідь))
А вам всього доброго і гарного дня❤️
Дякую за відповідь))
А якщо жінка багато років намагається завагітніти треба підтримувати її ілюзії і бачити 2 смужки де їх нема? Заохочувати робити марні тести до затримки? Тобто з головою провалюватись в божевілля, це милосердно по вашому?
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Ну ось куми тест такий самий. В неї цей реагент не проявляється. Може так бути у різних людей?
БеллаДонна• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я хотіла почути думку інших жінок! Тільки адекватних.
Это адекватный ответ - подождать задержку, хотя бы её 1й день. Взять себя в руки и не делать бестолку кучу тестов до этого дня.
Я понимаю, как это, у меня была опасность внематочной. Но ждала 1 го дня задержки и потом делала всё - тесты, узи, врач.
А сейчас вы тесты делаете, а никакой инфы не получаете. Так как не факт, что через 3 дня тест не станет положительным.
Вы только изводите себя
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляПокорительная
О Боже, просто написати свою думку, нє?
Яка полягає в відповіді на запитання
«Бачу» або «Не бачу»
Все! Це так важко?
Якби в цьому світі люди були б добріші один до одного то може й легше б жити тут було
Яка полягає в відповіді на запитання
«Бачу» або «Не бачу»
Все! Це так важко?
мегамоСГ• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
О Боже, просто написати свою думку, нє?
Яка полягає в відповіді на запитання
«Бачу» або «Не бачу»
Все! Це так важко?
Яка полягає в відповіді на запитання
«Бачу» або «Не бачу»
Все! Це так важко?
А ви сама доброта і позитивність. Це форум, хочете чітку відповідь на запитання створіть опитування.
Алина-1240• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Покрутите под разным углом.новый чистый обсмотрите,там тоже видно где место полосок
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляБеллаДонна
Вы только изводите себя
Та я не страдаю) теж є ризик позаматкової.
Я зробила 2 теста
1 вчора вечером бо побачила наче щось
І один рано переробила. Більше не збираюсь робити
А стало просто цікаво почути думку чи баче ще окрім мене хтось)
Я зробила 2 теста
1 вчора вечером бо побачила наче щось
Покорительная• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
О Боже, просто написати свою думку, нє?
Яка полягає в відповіді на запитання
«Бачу» або «Не бачу»
Все! Це так важко?
Яка полягає в відповіді на запитання
«Бачу» або «Не бачу»
Все! Це так важко?
Беземоційну думку хіба ШІ висловлює. Гумор то не завжди злість.
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляПокорительная
Гумор це коли смішно))
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Ну так видно просто як прозоре.
Короче шо його гадати, чекаю затримки)
Але сюди відписуватись не буду. Бо дуже багато «доброзичливих» людей 😂
Короче шо його гадати, чекаю затримки)
Алина-1240• 16 марта 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну так видно просто як прозоре.
Короче шо його гадати, чекаю затримки)
Выждать еще с неделю и переделать на чувствительности 10
СкокоМнеДадите
• 16 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Так, це був 10 чутливість)
Але дійсно ще рано
Я й не очікувала там і реагент побачити. Бо ніколи такого не було.
Чисто було цікаво на який день після овуляції (орієнтовно дня зачаття) зможе показати тест, якщо вагітність відбулась)
Але дійсно ще рано