Доброго дня. Виявили хелікобактер пілорі, гастроентеролог призначив лікування. Нажаль лікування не дешеве.
Скажіть будь ласка, якщо ви живете не одні.,а з чоловіком чи дружиною. То їм теж потрібно здати аналіз на цюю бактерію і лікувати, якщо вона в них є.?
После шести ни-ни• 16 марта 2025
Хелик есть почти у всех, условно-патогенная флора. Лечится только больной
Впораюсь зі всим• 16 марта 2025
Ответ дляТракторні війська
модная выкачка денег
В німеччині це також лікують, безкоштовно, але дорогими ліками ( на наші гроші 9000 курс)
палка-копалка• 16 марта 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Как сказали мне сдать всей семье анализы. Так как он передается через губки которыми посуду моют, если найдут у остальных членов семьи то всем лечиться так как эта бактерия вызывает рак желудка
Непереможна• 16 марта 2025
Ответ дляпалка-копалка
Онкогенные штаммы.
Непереможна• 16 марта 2025
Ответ дляЛеся-da75
Я б так не сказала. Якщо є симптоми, то потрібно лікувати.
Почніть з ФГДС з біопсією за OLGA. Рішення приймете за результатами.
ЧорноброваЯ• 16 марта 2025
Тільки вчора була з цього приводу у лікаря. В мене також є і вчора призначили лікування. Запитувала про членів родини. Лікар сказав, що зазвичай в дітей сильний імунітет і якщо вона потрапляє, то гине. Чоловіку сказав зробити гастроскопію і перевірити. Якщо є бактерія і результати її життєдіяльності, то обовʼязково пролікувати. Так як можливе повторне зараження
Ответ дляЧорноброваЯ
Мені теж лікар сказав, що дітям не потрібно лікувати. А от дорослим потрібно здати кал. Ми живемо з чоловіком і батьками. То як всі здадуть і потрібно лікувати, то непідйомна сума вийде. Тепер не знаю що робити.
Хоча хелікобактер можна підчепити і в гостях і в кафе.
Бегущаяпо• 16 марта 2025
В мене знайшли декілька років тому. Я не лікувала. В мене симптомів особливо не було. Перевіряла, бо гемоглобін був низький.
ЧорноброваЯ• 16 марта 2025
Ответ дляЛеся-da75
Ви здайте, а там видно буде. Не варіант же, що у всіх його знайдуть. Можливо щось пішло не так з ним тільки у вас)
ЧорноброваЯ• 16 марта 2025
А які у вас симптоми були? І яке лікування прописали? Цікаво порівняти з своїм)
Ms. Iphone• 16 марта 2025
Через хелікобактер може бути виразка шлунку. В чоловіка таке було. Нічого не турбувало. Поки не відкрилась внутрішня кровотеча. Добре, що встигли прооперувати.
Після лікування нас обох відправили здоти аналіз. В мене в межах норми, в чоловіка ще є. Призначили інше лікавуння.
Тому, краще зараз здати аналіз та лікувати, чим опинитися на операційному столі
Ответ дляMs. Iphone
Так то воно так. Але ж заразитися можна не тільки вдома від рідних. А ще й в кафе, в гостях. Як сказав гастроентеролог в 80відсотків людей ця бактерія є.
Ответ дляЛеся-da75
Доброго вечора. Я зараз лікуюсь. А які у вас симптоми?
Нудота після їжі, буває біль в правому підреберрі, відрижка, швидке насичення, у роті відчуття ніби після кока коли, ніби щось розʼїдає зуби. Буває день легше день гірше, сьогодні 8-й день антибіотики, але я не відчуваю щоб симптоми зовсім зникли, відчуття такі ж як і без лікування.
А у вас які симптоми, як почуваєтеся?
Ответ дляYosypenko
А у вас які симптоми, як почуваєтеся?
Тошнота тільки. Була гіркота ранішня, і болить в правій лопатці,але я думаю що невралгія.
В мене вже 11 день антибіотиків і ще додатково пью інші препарати. Гіркоти немає, тошноти майже немає, але я пью таблетки від тошноти.
Лікар рекомендує здати кал і чоловікові, і якщо є хелікобактер, то йому теж пролікуватися по тій же схемі. Ще ми живемо з батьками. Тобто всім потрібно здати і якщо є, то пролікуватися, бо якщо не пролікуються, то заразять мене повторно. Але заразитися я можу і в гостях, і в кафе. Так що лікуюсь тільки я. А чи з цього є який толк , не знаю.
Ответ дляЛеся-da75
Мені лікар теж саме казала, що чоловікові спочатку кал треба здати, якщо виявлять то і йому лікувати. Тому лікуюся лише я.
Мені не призначали таблетки від тошноти, але загалом 6 препаратів.
Ответ дляYosypenko
В мене сьогодні останній день прийому антибіотиків. Але є ще одні таблетки які потрібно пити 21день і езонекса ще ,пити теж довго.
То ваш чоловік не здавав аналіз? Бо думаю якщо у мого воно є, то знову заразить мене)