Любовь Калистратовна• вчера в 22:59

Це любов. Чому я раніше так негативно ставилась до крокс?

Купила, ношу тиждень. Не знімаю
Готова в них спати, настільки вони зручні :)
Таких зручніших сандалів в мене не було ніколи.
Не парять, не натирають, не ковзає нога всередині, не пітніє, не хвилююсь, що забрудню чи намочу і тд. Мені здається вони будуть вічні.
Суцільне задоволення.
Купила сьогодні ще одну пару, оливкові. 😍
Обижулька• 2 часа назад
Ответ дляSmusish
А у мене любові не відбулось з ними. Маю 2 пари і обидві натирають. Одні натирають, а ці ще й не зручні і труть.
У меня тоже такие, отлично сели и не трут.
А вот такие как у автора, у меня в них нога болтается, хоть стопа широкая

Обижулька• 2 часа назад
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В Києві. Думаю в кожному ТЦ є крокс
Це знижки були на них
Я за 700 купила с инсайта, розовые у меня
барабанщица• 1 час назад
Ответ дляОбижулька
Це я минулого року, тут на порадниці прочитала про них відгук, що класні і,купила. Приміряла, вроді все ок. А в цьому році взула, вийшла з квартири і розумію що не можу в них йти, не зручна підошва, пальцю незручно ще й натерли. Вирішила, що шансу більше кроксам не дам.
3@йk@• 1 час назад
в італії на них мода була 20 років тому, зараз тільки на туристах можна побачити