Залізний кіготь• 16 марта в 15:21

В кого є досвід використання епідуральної анестезії при пологах?

Збираюся невдовзі підписувати контракт на пологи.
Лікар сказала, що анестезія за бажанням і оплачується окремо. Я ще особливо не занурювалася в тему, але як я розумію, що буває, що її не встигають використати.
Але цікавить, хто скористався анестезією, які ваші враження і чи є наразі якісь наслідки?
Хочу наколоти губи• 16 марта в 15:22
2.5 роки аісля пологів - нема наслідків.
То були мої ідеальні пологи. Перші були без епідуралки, і мені є з чим порівняти
автор Залізний кіготь • 16 марта в 15:23
Ответ дляХочу наколоти губи
Дякую
Котогосподиня• 16 марта в 15:25
Досвід є у багатьох. У деяких - негативний. Але це не значить, що треба негатив транслювати на себе.
В мене був затяжний період схваток і епідуралка дозволила набратися сил для завершуючого етапу.
Але з епідуралкою можуть припинитися схватки.
Тихомандражная• 16 марта в 15:25
Я мабуть першопроходець, 2008 рік, 5 пологовий
Все супер. Слухала музику і відправляла смс. Поки не захотілося ( по великому ) вибачте - то були потуги.
Все швидко пройшло і без болю
З наслідків - на наступний день дуже боліла голова, наче з дуже пʼяної ночі.
Але більше нічого
автор Залізний кіготь • 16 марта в 15:26
Ответ дляТихомандражная
Все швидко пройшло і без болю
Але більше нічого
А потуги відчуваються? Тобто, вона тільки на перейми діє?
ЖаннаНеАгузарова• 16 марта в 15:26
У меня кесарево было с эпидуралкой, отошла быстро было не больно. А то многие кричат что эпидуриалка это больно. Потом немного были проблемы с поясницей но все решила за счёт спорта
З родзинкою• 16 марта в 15:27
Ответ дляХочу наколоти губи
Конечно, есть с чем сравнить.
Вторые роды обычно легче.

Автор, не слушайте никого, любое врачебное вмешательство может иметь побочки. Если есть возможность обойтись без него - так и делайте!
Не нужна вам эпидуральная анестезия.
Тихомандражная• 16 марта в 15:27
Ответ дляЗалізний кіготь
Відчувались добре. Давило на таз, але не біль
Анестезіолог був завжди зі мною
До кінця пологів
автор Залізний кіготь • 16 марта в 15:28
Ответ дляЗ родзинкою
Конечно, есть с чем сравнить.
Вторые роды обычно легче.

Не нужна вам эпидуральная анестезия.
Я в перших пологах свідомість від болі втрачала. Нафіг треба. Лікарі перелякані були.
Ні за холодну воду• 16 марта в 15:28
Ответ дляЗ родзинкою
Конечно, есть с чем сравнить.
Вторые роды обычно легче.

Не нужна вам эпидуральная анестезия.
угу, раньше и в поле рожали.
Ні за холодну воду• 16 марта в 15:29
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну так у вас есть свой собственный опыт без эпидуралки, вы можете сама решить хотите вы еще раз подобное пережить или нет.
Бадабум• 16 марта в 15:29
Ответ дляЗалізний кіготь
У меня было так, что действие ЭА закончилось на полном раскрытии. Больше дозу мне не ставили, на потуги пришлось мучаться.
Не за Будка• 16 марта в 15:39
Я три часа мучалась, а потом потребовала эпидуралку. Какой это кайф, скажу вам! Я даже поспала немного. Последствий никаких. Отошла быстро, через час после родов уже душ принимала😁
Зубная фея• 16 марта в 15:40
Все супер, попросила на початку схваток (так би мовити на випередження, тому що ще окситоцин прийшлось ставити і знала що на мене чекає). Без болі, без розривів і набагато швидше. До того двоє пологів було без епідуральної, тому є з чим порівняти. Доречі, є купа знайомих в кого після родів болить спина, хоча знеболення не було.
Зараз держава покриває, платити за епідуралку не прийшлось. Майте на увазі, що в деяких пологових прикручують перед потугами, але то вже дрібничка і останній ривок.
Бутерброд з ікрою• 16 марта в 15:41
Делайте, я думала умираю. Реально.
Потом вкололи эпидуралку- муж говорит, ты лежишь и улыбаешься)
КапитанльнаЯ• 16 марта в 15:43
Я не вижу смысла геройствовать. Два раза из трех делала.
Из Кукуева я• 16 марта в 15:48
8 лет после вторых родов, никаких последствий . Прекрасная штука, у меня первые без эпидуральной, есть с чем сравнить. Заранее проходила осмотр у анестезиолога, там много противопоказаний . Все прошло легко, вообще не больно, что то там чувствовалось, но очень слабо, дальше три схватки ( ну да, болезненные) и две потуги, все. Родила в 23:00. На следующий день могла смело ехать домой, все идеально, без разрывов и усталости.
ДолькиКабана• 16 марта в 15:57
Я користувалась. Більш того, у мене був прямий показ до неї - не йшло розкриття після стимуляції окситоцином. А після епідуралки процес пішов. Негативні наслідки за майже два роки не помітила.
автор Залізний кіготь • 16 марта в 16:02
Ответ дляЗубная фея
Скажіть, як ви вважаєте, як анестезія вплинула на відсутність розривів?
Зубная фея• 16 марта в 17:08
Ответ дляЗалізний кіготь
Мені здається, що так, тому що була максимально розслаблена та зосереджена і не піддавалась паніці, бо в ці моменти без анастезії накриває найбільше.
Величезне значення грає те, то через відсутність болі можна спокійно продихувати, розслаблятися та прислухатися до своїх відчуттів. А не бути у відключці та виснаженні.
В моєю випадку епідуралка ще й тиск нормалізувала та допомогла шийці відкритись, окситоцин теж був, але по певним показам і із знеболенням це не пов`язано.
З родзинкою• 16 марта в 19:01
Ответ дляНі за холодну воду
угу, раньше и в поле рожали.
Если вы не знали, то эпидуральная анестезия имеет возможную побочку ослабление родовой деятельности. Бывает так что женщина планировала рожать сама, а после укола эпидуралки ей сделали кесарево.
Но я смотрю автор настроена на эпидуралку - пусть делает. Хочет ощутить возможность побочек - вперёд. Ей же проблемы расхлёбывать, мне всё равно.
Кстати, у меня таки была побочка от эпидуралки, но с родовой деятельностью совсем не связанная.
Королева спама• 19 марта в 12:46
Ответ дляЗалізний кіготь
А я в 3х з епідуралкою. Виявляється від неї може падати тиск в жінки і серцебиття в дитини. Так, може трохи легше,ніж без неї, але дякую,що це були 3ті пологи і я швидко народила, без наслідків. Бо якби довгі як перші з таким форс-мажором,то незнаю чим би могло закінчитись.