Щира українка• 16 марта в 15:26

Як думаєте допомагає?

Чи допомагають такі платформи
Онлайн консультації психолога безкоштовно
Результат:
вже голосів: 13
9 (69.23%) Ні
4 (30.77%) Так
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 марта в 15:40
попробуйте и расскажите свой опыт.
Джавеліна• 16 марта в 15:49
там 1 консультація безкоштовна, це по суті для клієнта можливість ’виговоритись’. І для такої ролі не треба висококваліфікований фахівець.
Тому якщо це ваш запит, то чому ні?
Алина-1240• 16 марта в 15:50
Нет🤣
БезПаспортаНеПродаю• 16 марта в 15:50
Моя подруга как-то обращалась к бесплатному психологу. Психолог прочитал её сообщения и ответил:’Вы - молодец, что осознали проблему.’ И на этом всё 🤷🏻‍♀️
автор Щира українка • 16 марта в 15:53
Ответ дляДжавеліна
Тому якщо це ваш запит, то чому ні?
Ну, я наприклад не можу знайти потрібні слова, щоб допомогти особі
Каже, що я його не розумію
А просто мовчати, питає мене, чого мовчу
Кажу іди до психолога - каже щоб на моїх проблемах наживалися, кажу йди до безкоштовного
Тому й питаю
Джавеліна• 16 марта в 16:00
Ответ дляЩира українка
Каже, що я його не розумію
Тому й питаю
якщо він переконаний, що на його проблемах наживаються, то це проблема довіри і його бачення світу. І тут вже не має значення, платить він психологу чи ні. Одна консультація нічого не змінить.

Ну і треба зрозуміти, що безкоштовно працюють переважно початківці, які здобувають досвід. Тому для вислухати-підтримати їхньої кваліфікаціх буде достатньо. А щоб вирішити проблему - треба спочатку зрозуміти, як вона виникла, як функціонує, що її підтримує, чому не вирішилась сама і тд.
Тобто це вже питання психологічного обстеження, але його ніхто при разовому консультуванні не проводить.

Тому часто такі звернення під примусом закінчується підтвердженням думки ’психологи не допомагають, я сходив, відстаньте тепер від мене’. Така собі психологічна гра.
автор Щира українка • 16 марта в 16:02
Ответ дляДжавеліна

Так, згодна
Спочатку людина сама має хотіти собі допомогти
Джавеліна• 16 марта в 16:05
Ответ дляЩира українка
Так, згодна
Так.
Люди проходять психотерапію за власним бажанням, мають високу мотивацію до змін, але все рівно не все виходить вдало і швидко і легко. Іноді так і не виходить.

А робити під примусом без відчуття потреби в цьому - це дійсно гроші на вітер.