Котомафия• 16 марта в 18:03
Порадьте хороші німецькі страви.
Шукаю маловідомі німецькі страви. Бо про шніцель та сосиски я вже знаю, але повинні ж бути ще якісь страви по типу кайзершмаррена та цвібелькухена.
Котомафия
• 16 марта в 18:06
Ответ дляМейк-ап форева
А хіба нема в інеті такої інфи?
А Порадниця це не інтернет?
Мейк-ап форева• 16 марта в 18:08
Ответ дляКотомафия
А Порадниця це не інтернет?
Ага, інет. Тут за вас пошукають, а в гуглі самій треба шукати)
Бджолина королева• 16 марта в 18:10
Кровянка, олівє, сільодка, холодець, шинка, ковбаса, бурачки, шуба...
Туся муся• 16 марта в 18:10
Картопляні салати з оцетом або макаронні салати з майонезом. Мені навіть га вигляд не подобається, а німці їдять залюбки. Або свиняча рулька в пиві
Котомафия
• 16 марта в 18:11
Ответ дляIQ 80
Тут саме німкені сидять
Ну багато українців сидять в Німеччині.
IQ 80• 16 марта в 18:11
Ответ дляКотомафия
Ну багато українців сидять в Німеччині.
Так, саме ’сидять’
Мейк-ап форева• 16 марта в 18:12
Ответ дляКотомафия
Ну багато українців сидять в Німеччині.
То хай сидять.
Котомафия
• 16 марта в 18:12
Ответ дляПупс
Сирий фарш маринований((
🤯 це які ж там фарші продають що їх сирими можна їсти
Бджолина королева• 16 марта в 18:13
Ответ дляКотомафия
Ну багато українців сидять в Німеччині.
Ну то там основноми скоро наші страви стануть
Сало не люблю• 16 марта в 18:22
Ответ дляКотомафия
Ну багато українців сидять в Німеччині.
І варять борщі
і гречку з котлеткою
Асталависта бэйби• 16 марта в 18:23
Млинці любите? Frittatensuppe непогана річ. Я млинці нечасто смажу, омлет нарізаю.
Чорт і Шо• 16 марта в 18:31
Айнтопф с чечевицей и колбасой, картошка в мундирах со взбитым кварком
Милота• 16 марта в 18:56
Рулетики из говядины-Rouladen, начинка из лука,маринованных огурцов. Тушаться в красном вине. Maultaschen- что-то вроде равиоли. Спаржа-традиционный немецкий овощ. Запечённая птица-гусь или утка.
Я таке знаю• 16 марта в 19:08
Ответ дляМилота
Рулетики мясные с маринованными огурчиками у меня мама в детстве делала, это 80-е года были. Мама называла их ,,пальчики,,. Ещё были пальчики с салом, с грибами
_Злата Ibra_• 14 апреля в 00:18
Ответ дляТуся муся
На вкус тоже неочень
_Злата Ibra_• 14 апреля в 00:19
Ответ дляЧорт і Шо
Жесть прям будто бы кого-то вырвало