Залетна Я тут• 18 марта в 15:35
Ну хіба це міф, що українці люблять сало?)
Теж така була,фу сало
А зараз за обидві щоки наминаю
ИМХОля• 18 марта в 15:36
Я никогда не любила.
Муж очень любит.
Дети даже отказываются пробовать.
Муж очень любит.
Дети даже отказываются пробовать.
Бибер-анонимер• 18 марта в 15:37
Сьогодні закушувала сніданок сальцем з батоном і гірчичкою. Похолодало - хочеться жирів. Яммі
ИМХОля• 18 марта в 15:37
Ответ дляКавуся
Хтось любить, хтось ні
+1 как и любые другие продукты.
Пишу каліграфічно• 18 марта в 15:39
Кто-то да, кто-то нет. Я не люблю. Во многих странах его просто нет как продукта, а только бекон и тот нарезанный тонко и прикопченный. А так бы может тоже любили.
Пишу каліграфічно• 18 марта в 15:41
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Теж не любила в дитинстві. Зараз залюбки на чорну грінку )
У меня наоборот) В детстве любила еще и с костра с печеной картошкой, ходила руки об спины участникам пикника вытирала
ПультОт_БМВ• 18 марта в 15:41
вот так в соляново точно бы не смогла есть. к салу надо хлебушек или картошечку
Пошаманю• 18 марта в 15:42
Я наприклад не люблю. В мене здоров´я не вистачає таке споживати, а Вам смачного, якщо подобається.
Ирина-bbd0• 18 марта в 15:42
А если еще и со свежим вкусным помидорчиком и черным хлебушком)))
Нямка!
Томатико• 18 марта в 15:48
Я теж не любила.
А потім навчилася робити ніжне, зі спеціями. Як в ресторані, м*якусіньке і запашне.
То тепер так, дуже подобається)
Тану на сонці• 18 марта в 15:48
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Обожнюю, особливо кораблики)
Боже остановитесь, я сейчас слюной захлебнусь
На паровозе• 18 марта в 15:51
Если есть настроение, могу съесть кусочек, но чтобы уплетать за обе щеки нет.
СкрипяСердцем• 18 марта в 16:04
Сало я могу есть только тонко нарезанное с черным хлебом обжаренным в тостере и борщом. Я не украинка, но жила долго в Киеве.
Дети сало не едят ни в каком виде.
Відірву та викину• 18 марта в 16:09
Ответ дляПошаманю
Ви читали користь сала?
Там не треба півсвині їсти,достатньо маленького шматочка
Пошаманю• 18 марта в 16:31
Ответ дляВідірву та викину
Ви читали користь сала?
Якщо почитати, то корисне все. Навіть бур´ян. Пирій наприклад, який кішки полюбляють. В мене надто жирні продукти викликають нудоту. Не бачу сенсу над собою знущатись) Це не продукт першої необхідності і без нього ніхто ще не помер)
Луноходик_Ик• 18 марта в 16:32
в дитинстві не розуміла. та й в молодості теж. то було фууу. а зараз найкраща їжа. але я люблю з цибулею)
Луноходик_Ик• 18 марта в 16:33
Ответ дляПошаманю
згодна з вами. значить організму така важка їжа не потрібна і не підходить. а користь можна із інших продуктів. в салі нема нічого незамінного