Фляшка на трьох• 16 марта в 18:53
Дівчата де купляєте справжню, не підробку каву в зернах Лаваццу?
Фляшка на трьох
• 16 марта в 18:56
Ответ дляКава з адреналіном
В новусе
В нас маленьке місто , там нема такого магазину. Чи маєте на увазі інтернет магазин?
Кава з адреналіном• 16 марта в 18:57
Ответ дляФляшка на трьох
Так вы уточняйте. На розетке закажите, чтоб продавец розетка.
Фляшка на трьох
• 16 марта в 18:58
Ответ дляКава з адреналіном
Я вже дивилась там,але відгуки різні є.Хтось каже шо також підробка.
Принцепесочка• 16 марта в 19:01
Даламейр подомо покупаю, его вряд ли подделывают. Да, в крупных макетах вроде не подделки
Фляшка на трьох
• 16 марта в 19:01
Ответ дляНа_оба_рот
Какие у вас есть сетевые маркеты?
Тільки Атб)
Фляшка на трьох
• 16 марта в 19:03
Ответ дляПринцепесочка
Щось мені ця кава не подобається.Нема того аромату як в Лавацци.
сказочное_Бали• 16 марта в 19:06
Якщо ви знаєте, чим вона відрізняється зовні, то купуйте, де завгодно.
Фляшка на трьох
• 16 марта в 19:06
Ответ дляПринцепесочка
А в атб оригинал Лаваццы, как думаете, она там вообще есть?
Я там і не купляла і зерна нема .Ну в нас в магазині точно нема.
Фляшка на трьох
• 16 марта в 19:07
Ответ длясказочное_Бали
Та ніби і знаю але тепер так підробляють що можна помилитися)
Принцепесочка• 16 марта в 19:08
А магазинчик типа товары из Европы есть? Подготовится какие признаки оригинала и там
Фляшка на трьох
• 16 марта в 19:09
Ответ дляПринцепесочка
Так. є такі магазини. Але чула від людей що і там заводять не справжне зерно.
Принцепесочка• 16 марта в 19:13
Ответ дляЛасковая_львица
Нова пошта є? Замовте якісне зерно від ростерій
Похвалите какие то компании, пожалуйста
Ласковая_львица• 16 марта в 19:17
Ответ дляПринцепесочка
Похвалите какие то компании, пожалуйста
Зараз замовляю з Тернополя - Viera. Ідеальне власне обсмаження. Не пересмажене зерно. Ще Yakava подобається, але перша - ціни приємніші
Розбещена цяточка• 16 марта в 19:43
Ответ дляПринцепесочка
Именно Далмейр доставка крупного супермаркета привозили подделку - тупой, неароматный, без кислинки.
Я впервые когда заварила партию с доставки была в шоке. Пью только Далмейр лет 15.
Апрель Ивановна• 16 марта в 19:56
Ответ дляФляшка на трьох
Dallmayr Home Barista спробуйте.
Фляшка на трьох
• 16 марта в 20:09
Ответ дляАпрель Ивановна
Dallmayr Home Barista спробуйте.
Не люблю каву,де переважає робуста. А тут 70 робусти.
Фляшка на трьох
• 16 марта в 20:10
Я кращої від Лавацци не пила.Пробувала всякі різні але все не то.
Фляшка на трьох
• 16 марта в 23:20
Ответ дляПринцепесочка
А в ультрамаркете не подделка лаваццы, брала илли понравилось
Брала , ароматна дуже .і смак насичений.Але не завозять вже туди.