Солоденька цукОрка• 16 марта 2025
Сусiдка вирвала мою лохину!
Восени на дачi посадила 2 кущi лохини , приблизно 60 см вiд межi сусiдського городу. Забору нема. М´яко кажучи я охуï^@ коли побачила замiсть лихини 2 ямки вiд корiння, ще й листям прикиданi. Сусiдки не було.
Але я згадала , що вона колись скандалила з iншою сусiдкою, бо та посадила виногдад близько метра вiд межi, а треба не менше 1.5 м. по ïï cловам.
Думаю причина така сама. Що на ïï думку близько посажено. Та я обурена, бо це якийсь злочин!, я обрала гарнi дорогi сорти ! Посадила на своэму городi! Для чого? Яке вона маэ моральне право.
Як бути у даннiй ситуацiï ? Це як мiнiмум неповага. Невже не можна було поговорити хоча б?
фрау Гітта• 16 марта 2025
Автор, нельзя же так, я уже было о патлах отам подумала, что соседка их Вам подошла и вырвала😂
Люблю ХОЛОСТЯКА• 16 марта 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Ще не зловила нікого а вже сусідка сучЬка
Хто всрався?! Сусідка автора!
Солоденька цукОрка
• 16 марта 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Тут сусідка сидить і читає?
Жаль, звичайно, кущів і вас
Та я обурена просто. Хотiлося б почути думку, чи дiйсно можна лише 1.5 м саджати? Але я реально вперше таке чую. У мами сусiдка взагалi абрикосу посадила на межi, мама збираэ на своïй сторонi абрикоски, пригощають одна одну. А тут вирвала з корiнням...
Малая Налегке• 16 марта 2025
Без забора и камеры ничего не докажете... Ставьте забор, а так жаль, конечно, но увы(
Я Вас не боюся• 16 марта 2025
А з чого взяли, що то вона? Ви її саджали за всіма правилами, грунт купляли, сіркою восени живили. Там того куща 20 см
Не порівнюйте дерево і кущик ягід. Нема правила для кущів
Солоденька цукОрка
• 16 марта 2025
Ответ дляАшотакоя
Варіант,що її вкрав хто завгодно,ви категорично не розглядаєте?
З верху та знизу забор!
Тому так.
Нашо комусь брати 2 маленькi кущi загорнутi листям.
Тому так.
Я Вас не боюся• 16 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
З верху та знизу забор!
Тому так.
Це як
Солоденька цукОрка
• 16 марта 2025
Ответ дляМerida
Ставьте забор. Как докажете, что это она?
Та зрозумiло що нiяк, на те й розрахунок. Не приэмно дуже.
Малая Налегке• 16 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Автор, вполне могли на продажу ваши кустики поворовать, мало ли кто без забора к вам залез.. Или у вас только забор между ее и вашим участком отсутствует? Еще могли по ее участку залезть к вам.. Почему думаете именно она?
Солоденька цукОрка
• 16 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Другие соседи уже у себя посадили ваши кусты.
Та ясно що який дурень буде викидати!
Алина-1240• 16 марта 2025
А в чем прикол кусок забора не поставить? Или это развлечение такое,делить полметра земли?
Солоденька цукОрка
• 16 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
Давно нужно было поставить забор. Хоть рабицу натянуть
Доречi , забора нема , бо та баба верещить що забор на межi не маю право ставити, бо ïй заважитиме, та це не законно, обгрунтовувала це ще й якимось законом, вже не пам´ятаю.
Сваритися не хотiли бо сусiди ж...
Малая Налегке• 16 марта 2025
Но вообще если из принципа, то могла конечно, такая дворничка невменяемая, розы голыми руками повырывала и не только, ходит целое лето ломает все что на клумбе растет.. там в голове дырка..
Солоденька цукОрка
• 16 марта 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Та зрозумiло що це не вона вона, бо вона ж не могла.... так? Нашо таке писать?
Ищу-брожу• 16 марта 2025
В чем проблема поставить забор? Я купила дачу и поставила забор за свои деньги) когда начали ставить прибежала соседка и сразу заявила, что им забор не нужен и платить половину она не будет) ну она и получила забор ) к слову забор стоит от 50 см от межи в глубь моего участка то есть на моей территории и ничего сделать с забором она не может))) Но очень хочет
Аленький носочек• 16 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Сваритися не хотiли бо сусiди ж...
посадите там хмель на заборчик из столбиков. сделаете ей приятное, пусть себе все руки поколет)
Ms. Скромность• 16 марта 2025
В вашому поносі є два моменти. Ви не довели, що це сусідка і куші садять в метрі від межі. Є норми і ваша мораль ні до чого.
Малая Налегке• 16 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Сваритися не хотiли бо сусiди ж...
Каким еще законом)? У вас есть тех паспорт на участок? Вот строго по его границам делайте забор. Мало ли что она там бухтит.
Звезда в шоке• 16 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Сваритися не хотiли бо сусiди ж...
То не сваріться. Почитайте закон, може, пошлете її.
Аленький носочек• 16 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
ну может и не она, забора ж нет, может кто-то другой украл
Алина-1240• 16 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Сваритися не хотiли бо сусiди ж...
Поставьте на так,чтоб не выходил за ваши границы
Я погнала• 16 марта 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
З верху та знизу забор!
Тому так.
А посередині що?