Руда ліса• 16 марта в 22:07
Донька планує піти навчатись в цьому році до ПТУ?
Я в глибокому шоці
Я кажу ти ж гарна дівчинка
Там немає нічого гарного
Там одні мінуси
Ніяких плюсів
Я кажу ти ж гарна дівчинка
Там немає нічого гарного
Там одні мінуси
Ніяких плюсів
Бавовна• 16 марта в 22:09
В пту не только трактористов учат, хотя и хороший тракторист нынче на вес золота
Бавовна• 16 марта в 22:10
Ответ дляВесела моль
Така квиточка и в ПТУ...
Не для пту мама растила)
Я тертий жук• 16 марта в 22:10
Ответ дляВесела моль
Така квиточка и в ПТУ...
Так зараз і ПТУ немає. Є коледжі
Margaret Rose• 16 марта в 22:10
Якщо вона дійсно налаштована, а не передумає через кілька тижнів - хай йде. Зможе отримати спеціальність раніше за однокласників і вже працювати, а можливо і заробляти більше за них.
А якщо надумає поступати у ВНЗ (якщо це якийсь коледж в професія пов´язана), то буде мати якусь базу
Бавовна• 16 марта в 22:11
Ответ дляЯ тертий жук
Так зараз і ПТУ немає. Є коледжі
Ну а по старинке «бурса»)
Начальник Анонимов• 16 марта в 22:11
Ответ дляБавовна
Не для пту мама растила)
Мамкиной троллихой
Та легко!• 16 марта в 22:11
Ответ дляЯ тертий жук
Які мінуси?
У мене біля дому колишнього 2 ПТУ. Мені іноді там страшно повз проходити, коли вони на перерву виходять (( Вірю, що не весь контингент такий, але тут - треш ((
Я тертий жук• 16 марта в 22:12
Ответ дляТа легко!
Тю
В звичайних школах те саме
Та легко!• 16 марта в 22:12
Ответ дляЯ тертий жук
Тю
В звичайних школах те саме
У двох різних школах моїх дітей, на щастя, такого нема)
Руда ліса
• 16 марта в 22:12
Ответ дляСамоучка
А специальность какую выбрала ? Она ж кем-то хочет стать ?
Оператор комп´ютерного набору, Секретар
Та легко!• 16 марта в 22:13
Ответ дляРуда ліса
Оператор комп´ютерного набору, Секретар
Не варто(
Бавовна• 16 марта в 22:13
Ответ дляТа легко!
Раньше считалось, что туда идут те, кому нет смысла сидеть до 11 класса, хоть какую-то профессию получат, все же лучше вечерней школы. Но сейчас это вполне себе конкурентные учетные заведения. Разброс специальностей огромный: и швея, и флорист, и парикмахер, и сварщик, и повар, и тракторист, комбайнер
Руда ліса
• 16 марта в 22:14
Ответ дляЯ тертий жук
Так зараз і ПТУ немає. Є коледжі
Ні є професійний ліцей колишнє ПТУ
Диплом кваліфікованого робітника такий самий який видавали в пту
Весела моль• 16 марта в 22:14
Ответ дляТа легко!
Не варто(
Действительно. Пусть лучше универ закончит, чтобы работать оператором компьютерного набора или секретарём.
Та легко!• 16 марта в 22:14
Ответ дляБавовна
Так, звісно. Я теж не вважаю, що це погано, але такі спостереження маю ((
Руда ліса
• 16 марта в 22:15
Ответ дляMargaret Rose
В тому саме і річ
Що це не коледж а ліцей
Ліцей не дає можливості потім навчатись на скороченій формі в університеті
Що це не коледж а ліцей
КошкинДом• 16 марта в 22:15
Ответ дляРуда ліса
Оператор комп´ютерного набору, Секретар
Кошмар, оператор компʼютерного набору, ще щось з минулого сторіччя
Вкаблучках• 16 марта в 22:15
Ответ дляБавовна
Ну а по старинке «бурса»)
По старинке то техникум
Бавовна• 16 марта в 22:15
Ответ дляТа легко!
Не варто(
А что стоит? К тому времени, как её одноклассники только закончат 11 кл и раздуплятся как им сдавать нмт и куда поступать, к нее будет специальность и возможность продолжить учебу в внз или идти работать.
Я тертий жук• 16 марта в 22:16
Ответ дляКошкинДом
Думаю автор троль. Таких професій вже і немає, щоб хтось давав на них запит по навчальних закладах
Та легко!• 16 марта в 22:17
Ответ дляБавовна
Після оператора комп.набору? Ну нехай)
Та легко!• 16 марта в 22:17
Ответ дляЯ тертий жук
Теж так думаю)
Margaret Rose• 16 марта в 22:18
Ответ дляБавовна
Плюсую. Є велика кількість таких з начебто ’престижним вузом’, котрі сиділи до 11 класу, не знали чого хочуть, якось поступили і потім все одно працювали на такій собі роботі.
І є їхні однокласники, котрі вирішили для себе піти раніше і отримали освіту і заробляли гроші. Коли їхні ровесники ще тільки задумувалися про це
Та легко!• 16 марта в 22:18
Ответ дляВесела моль
Кому вона треба на роботу після пту з цією спеціальністю? )