рукиЖимолости• 17 марта 2025
Вже стільки років і ні разу не відчувала "бабочек в животі"
Ось скажіть мені, будь ласка, що зі мною не так?
Да не має в мене таких відчуттів, як бабочки в животі, закоханості, бажання побачитися і всього того що дівчата пишуть...
Так були відносини, але бе цього всього. Більше як "ну давай нехай буде"
Україна наше все• 17 марта 2025
Ответ длярукиЖимолости
А почему не близнецы?
Они обычно ветрянные в отношениях.
Весы - они с Венерой, любят и им вкайф быть в отношениях, терпят многие абы был кто-то рядом
Водолей - они ищут друга по жизни и кайфуют вместе.
Они обычно ветрянные в отношениях.
наверное из своего опыта общения с близнецами, я решила что вы не близнец)
Колдунья-вещунья• 17 марта 2025
Ответ длярукиЖимолости
Я рада за вас. Желаю вам счастья и любви
Спасибо! И я вам желаю того же! Но будьте внимательны, бабочки - не всегда хорошо