Луноходик_Ик• 17 марта в 13:04
а якщо постменопауза, то приливів вже нема? дивний стан якійсь
до лікаря через тиждень.
почало різко по 5 разів на день кидати в жар, та потливість. Здала аналіз фсг - 85. ПО референтним значенням написано, що це вже постменопауза.
ПРо місячні не питайте, їх нема, бо матка видалена
Марафетчица• 17 марта в 13:08
Лікар через тиждень зробить вам УЗД і по стану ваших яйників все розкаже вам. Процес менопаузи він довгий. Клімакс не відбувається за один місяць
Борщик• 17 марта в 13:10
Це ще може бути предменопауза і тому приливи. Аналізи вам не скажуть, чи пред-, чи пост-
Мозговая пилочка• 17 марта в 13:12
Тут важливо стан яєчників і їх функціонування. Тому смішні люди, які всюди пишуть (на будь яку тему) здайте аналізи на гормони. До ср...ки ті показники. Аби гроші витратити.
Мию чакри щоденно• 17 марта в 13:18
Ответ дляМозговая пилочка
Серйозно? А по всім протокололам саме рівень ФСГ є критерієм.
Смішні такі як ви, які не маючи мінімальної медичної освіти зі знанням діла пишуть маячню
Мию чакри щоденно• 17 марта в 13:20
Ответ дляЛуноходик_Ик
так так. я просто нервую. раптом це щось інше та серйозне
Та ні, це просто вікові зміни. Якщо є бажання та немає протипоказів до естрогенів, рекомендую обговорити з лікарем варіанти МГТ.
Мию чакри щоденно• 17 марта в 13:21
Ответ дляБорщик
Скажуть. Рівень ФСГ більше 30 за умови певного віку та клінічної картини є підтвердженням постменопаузи
Луноходик_Ик
• 17 марта в 13:22
Ответ дляМию чакри щоденно
ось і таке прочитала.
Мозговая пилочка• 17 марта в 13:22
Ответ дляМию чакри щоденно
Смішні ви, вважаючи, що навколо ні в кого немає ’мінімальної’ медичної освіти. Особливо смішні ваші дописи про постановку ’діагнозу’ по ФСГ
Луноходик_Ик
• 17 марта в 13:23
Ответ дляМию чакри щоденно
це жахливо. жахливі зміни..(( читала про згт. у мене аутоімунний тиреоідит ,я на еутироксі,мабут протипоказані
Мию чакри щоденно• 17 марта в 13:25
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ні, це не є протипоказом. Але треба виключити ятрогенний тіреотоксикоз, могло так статись, що вам ваша доза стала завеликою. В будь-якому випадку вам варто звернутись і до гінеколога, і до ендокринолога
Борщик• 17 марта в 13:26
Ответ дляМию чакри щоденно
Рівень фсг і 30, і 80 може бути в пременопаузі, з приливами, частим пробудженням і т.п.
Луноходик_Ик
• 17 марта в 13:30
Ответ дляМию чакри щоденно
дякую, це гарна новина )оце почалося ходіння по лікарям(( ттг здавала недавно. норма.
Луноходик_Ик
• 17 марта в 13:34
Ответ дляБорщик
так а по референсам лабораторії - пищуть що це постменоппауза
Мозговая пилочка• 17 марта в 13:39
Ответ дляЛуноходик_Ик
А що пишуть в ’преклімакс’ чи ’перименопауза’?
Луноходик_Ик
• 17 марта в 13:40
Ответ дляМозговая пилочка
щось не зрозуміла вас) розумію, що підкол, але не розумію в чому )))
Мозговая пилочка• 17 марта в 13:42
Ответ дляЛуноходик_Ик
В тому, що менопаузу не ставлять по рівню фсг. Ваш рівень є нормою і в перименопауза, і в постменопаузі.
Луноходик_Ик
• 17 марта в 13:43
Ответ дляМозговая пилочка
зрозуміла, дякую
Мозговая пилочка• 22 марта в 18:59
Ответ дляЛуноходик_Ик
зрозуміла, дякую
То що у вас? Поділіться досвідом