Трактор Віка• 17 марта в 18:52

клімакс почався. неочікувано)) що робити, що пити?

що ви приймаєте для підтримки здоров´я? та взагалі як воно -старіння та хвороби швидко приходять? що робити? я в шоці
So_so• 17 марта в 18:52
Почитаю, интересно.
БолеИменее• 17 марта в 18:53
Та же история. Послушаю.
Все до блиску• 17 марта в 18:53
А симптоми як по підручнику?
Герцогиня• 17 марта в 18:54
Пила цимицифугу, у меня были жуткие приливы. За неделю прошли.
Замрійлива• 17 марта в 18:56
я теж підпишуся, послухаю, що розумні люди напишуть :)
Ёшки_Матрёшки• 17 марта в 18:57
Можна до гінеколога ендокринолога сходити. Вона призначить пігулки, щоб пом´якшити перехід.
автор Трактор Віка • 17 марта в 18:58
Ответ дляЁшки_Матрёшки
схожу. але цікаво дівчат послухати з власного досвіду
На границе• 17 марта в 18:59
ЗГТ. У мене тяжкий перебіг климакс. Припливи кожну годину були, тиск, купа неприємних відчуттів. Все,що є негормонального перепробувала. Не допомогло. Вже 3 роки пью анжелік. Більшість симптомів минуло
автор Трактор Віка • 17 марта в 18:59
Ответ дляГерцогиня
і постійно її пити?чи поки не пройде і все?
Пекельнi Борошна• 17 марта в 18:59
Клімакс на вас прямо напав неочікувано?
Садова гойдалка• 17 марта в 18:59
Ответ дляЁшки_Матрёшки
я напрошувалася на пігулки - мені відмовили. бо з проявів - лише набір ваги. їжте менше, хоча я і так на 1500 ккал на добу.
ІМТ був 24, став 27
Алина-1240• 17 марта в 19:00
Хз..у меня тоже походу
Герцогиня• 17 марта в 19:00
Ответ дляТрактор Віка
2 недели написано, но мне 1 недели хватило, тьфу тьфу, что б не вернулись, жуть бесячие просто.
автор Трактор Віка • 17 марта в 19:00
Ответ дляПекельнi Борошна
Клімакс на вас прямо напав неочікувано?
ну я знала, що він буде та нікуди не діться від нього. але все одно неочікувано
автор Трактор Віка • 17 марта в 19:01
Ответ дляГерцогиня
спасибо. тьфу тьфу. попробую
Пекельнi Борошна• 17 марта в 19:01
Ответ дляТрактор Віка
Звикайте , це паскудна штука.
Кнопкотиць• 17 марта в 19:02
а как вы это поняли?
Цирк на дроті• 17 марта в 19:02
А сколько вам лет?
Перша на селі• 17 марта в 19:02
Якщо ви регулярно проходите огляд в гінеколога, питайте в нього, що у вашому випадку краще робити. Чи можна вам ЗГТ. Чи варто.
Стервочка• 17 марта в 19:03
Коли вперше була величезна затримка мені прописували тазалок та індол. тазалок пропила, але не довго, індол не приймала, бо прочитала що не можна при проблемах щитовидки. Сама собі прописала каплі борова матка+красна щітка, і вітамін Е і місячні налагодились десь на рік. А зараз графік приблизно такий - 2-3 рази на рік великі затримки, по 2-3 місяці.
автор Трактор Віка • 17 марта в 19:05
Ответ дляПекельнi Борошна
Звикайте , це паскудна штука.
заспокоїли ((
автор Трактор Віка • 17 марта в 19:06
Ответ дляКнопкотиць
а как вы это поняли?
почало в жар кидати. це капець
автор Трактор Віка • 17 марта в 19:07
Ответ дляЦирк на дроті
А сколько вам лет?
Стервочка• 17 марта в 19:07
Ответ дляТрактор Віка
заспокоїли ((
та по різному може бути, не лякайтесь. Не у всіх агресивні симптоми. Моя подруга пропивала якийсь БАД, діоскорея здається. каже що допомагало
Стервочка• 17 марта в 19:07
Ответ дляТрактор Віка
почало в жар кидати. це капець
у мене ще була тошнота і повна відсутність сил. Це десь на початку
Карусель-весель• 17 марта в 19:07
А можете описать как ощущаются приливы?
Мне 40, цикл регулярный, но вот иногда ощущаю ни с того ни с сего как бросает в жар, но это все очень быстро, ну в моменте вот бросило а потом опять норм, ну т е не так ужасно как описывают, это уже они или нет?
автор Трактор Віка • 17 марта в 19:09
Ответ дляСтервочка
та у мене відсутність сил вже років 10
автор Трактор Віка • 17 марта в 19:11
Ответ дляКарусель-весель
А можете описать как ощущаются приливы?
ну вот приблизительно так, как вы описали. резко становится жарко, лицо горит, и спина и вообще верхяяч часть тела мокрая становится. ни с того ни с сего. а как описывают ужасно?
На границе• 17 марта в 19:11
Ответ дляКарусель-весель
А можете описать как ощущаются приливы?
Когда у меня были приливы, пот тёк по лицу,шее. Вся мокрая . Сердце выскакивает. А потом резко становится холодно))) и ты кутаешься в +30 в шерстяные кофты.и днем на работе. И вся ночь без сна.потом добавились головные боли как мигрень. Весело было. Особенно на работе в мужском коллективе
Герцогиня• 17 марта в 19:12
Ответ дляКарусель-весель
А можете описать как ощущаются приливы?
Похоже, но у меня они были не иногда, а прям почти через каждый час. И ночью тоже.