Mrs.Sexuality• 17 марта в 13:04
Коли призначають ЗГТ при менопаузі? З якої
Причини?
Тут как тут• 17 марта в 13:08
Думаю при важких симптомах, які значно якість життя, при гінекологічних гормонозалежних хворобах, при вже наявному остеопорозі
Mrs.Sexuality
• 17 марта в 13:08
Ответ дляТут как тут
Дякую
Тут как тут• 17 марта в 13:10
В інших випадках вважаю нормальним пити препарати з фітоестрагенами як профілактика остеопорозу. Мені 50
Значит надо• 17 марта в 13:20
Ответ дляMrs.Sexuality
А і які побічні ефекти такої заміни?
Самая страшная побочка это гормонозависимый рак, который развивается на фоне приема ЗГТ
Значит надо• 17 марта в 13:22
Ответ дляТут как тут
Хелат кальция и периодически золендронку прокапывать не подходит вам? Фитоэстрогены также провоцируют рак.
Mrs.Sexuality
• 17 марта в 13:25
Ответ дляЗначит надо
А це , що таке? Розкажіть, будь ласка?
Замрійлива• 17 марта в 14:31
Мені призначили через те, що дуже важкі симптоми передменопаузи - безсоння, приливи, головний біль, терпіти було неможливо, працювати неможливо. Вважаю це кращим моім рішенням, таке полегшення.