Смайлик• 26 марта в 23:01
Менструація після відміни дієногесту
Перестала приймати дієногест після року прийому. Через 3 тижні після останньої таблетки почалася менструація і вже 10 днів не припиняється. Спочатку було все нормально, об´єм крові щодня зменшувався, а потім застряг на одному місці і не змінюється. Виділень не багато (смуга посередині прокладки за день), але вони темно-червоні, як на початку циклу. Хтось з таким стикався, що вам допомогло?
Смайлик
• 26 марта в 23:15
Ответ дляТвоя космішна
У меня вообще месячные не прекратились на визане.
А ви довго його приймали?
Кицюююня• 26 марта в 23:16
Ответ дляТвоя космішна
В мене теж так було.
Був результат?
Твоя космішна• 26 марта в 23:19
Ответ дляСмайлик
А ви довго його приймали?
Нет, так как сначала были месячные, потом месячные , которые не заканчивались. Как итог - эндометриоз прогрессирует
БлинчикБезСметанки• 26 марта в 23:20
У меня тоже на клайре, пью виданол по 2 таблетки 3 раза в день.
Смайлик
• 26 марта в 23:21
Ответ дляБлинчикБезСметанки
І за скільки днів він зупиняє кровотечу?
Кицюююня• 26 марта в 23:21
Ответ дляТвоя космішна
Теж саме :(
Єдине, він мені, мабуть, зупинив ріст кісти.
Останні пів року приймала Мітрен. 3 місяці - результату 0. Продовжили ще на 6 міс. Я не витримала, випила тільки 6 упаковок. Не знаю, як далі, вже розпач якийсь
Смайлик
• 26 марта в 23:24
Ответ дляКицюююня
Теж саме :(
В мене також кіста, вирізати відмовляються, бо розмір замалий. А іншого лікування, крім дієногесту, не пропонують(
БлинчикБезСметанки• 26 марта в 23:24
Ответ дляСмайлик
Дней 5 может занять. Если проблема в гормонах а вы далее не переходите на новый кок, то может и не помочь
Твоя космішна• 26 марта в 23:24
Ответ дляКицюююня
Теж саме :(
У меня все эти горы таблеток, от которых результата ноль, еще и проблемы с жкт начались … с которым никогда ранее не имела проблем.
Получается и с эндометриозом этим нифига не помогает, еще и гроблю остальной организм.. сил уже тоже нет. Сейчас начала принимать Оргаметрил, посмотрим что будет
Кицюююня• 26 марта в 23:25
Ответ дляСмайлик
І який результат дав дієногест за рік?
Який саме ви приймали?
Твоя космішна• 26 марта в 23:25
Ответ дляСмайлик
Хорошо, что он вам подошел. Тут, блин, нифига не подходит … от всего кровит и заливает
Смайлик
• 26 марта в 23:28
Ответ дляКицюююня
І який результат дав дієногест за рік?
Який саме ви приймали?
Савіс. Кіста зменшилася з 37*23 мм до 17*17 мм. З´явилася фіброаденома, що постійно болить(
Кицюююня• 26 марта в 23:29
Ответ дляСмайлик
Видаліть її.
Твоя космішна• 26 марта в 23:29
Ответ дляСмайлик
Читала, что часто от диеногеста вылазят .
Я удаляла тоже фиброаденому не так давно, но еще до приема виза на
Кицюююня• 26 марта в 23:30
Ответ дляТвоя космішна
Я двічі видаляла по кілька шт, теж до прийому дієногеста
Твоя космішна• 26 марта в 23:31
Ответ дляСмайлик
Почему не удалите?
Смайлик
• 26 марта в 23:31
Ответ дляТвоя космішна
Це під повним наркозом? Шрам залишиться?
Твоя космішна• 26 марта в 23:32
Ответ дляСмайлик
Да, ну конечно останется небольшой, а как без него. Вас шрам пугает?
Смайлик
• 26 марта в 23:34
Ответ дляТвоя космішна
Так, лякає. А у вас вона також боліла? Бо по опису в інеті фіброаденома не повинна боліти, а в мене болить.
Твоя космішна• 26 марта в 23:35
Ответ дляСмайлик
Нет, не болела. Пугать должен не шрам, а опухоль в груди. Уж простите. Вы биопсию делали?
Смайлик
• 26 марта в 23:36
Ответ дляКицюююня
Видаліть її.
Лікар, що призначив дієногест, на мої скарги відповідав, що після завершення прийому воно саме пройде.
Твоя космішна• 26 марта в 23:36
Ответ дляСмайлик
Фиброаденомы сами не проходят , это опухоль. Сами могут пройти кисты до 1 см
Доктор у вас малограмотный. Не рискуйте своим здоровьем
Кицюююня• 26 марта в 23:37
Ответ дляСмайлик
Вам треба на узд, а тоді до мамалога. В мене не проходили, видаляла.
Твоя космішна• 26 марта в 23:38
Ответ дляКицюююня
Місцевий
Мне делали под общим, так как моя была глубоко. Домой поехала через несколько часов после операции
Кицюююня• 26 марта в 23:39
Ответ дляТвоя космішна
В мене різні були, все видаляла під місцевим
Смайлик
• 26 марта в 23:43
Ответ дляКицюююня
А чому до лікаря не йдете?
Всі гінекологи, до яких я зверталася зі своїми проблемами, використовували фрази ’Звідки я знаю’, ’Дивно’ і ’Попий КОКи’. І всі вони були розхваленими завідувачами відділень в різних містах(