НичеНипанимаю• 17 марта 2025
Грип А у дітей - це ускладнення
8-й день грипу у дитини. В кінці 2 -го дня тест і - почали приймати Таміфлю. Температура спала і лише на ніч піднімалась до 37.4 - 37.7. В четвер скакнула до 38. Лікар приписав аугментин - бо отит сер.вуха, червоне горло - пече при їжі. Температура 37.2 ттт спала до кінця суботи. Сьогодні ще п"´є антибіотик. Але страшна слабкість. З четверга була бодріша. А зараз проснулась в 10.30 - 2 години поїсти, попити, поговорила, пройшла 2-чи в ванну - і слабкість і знову спить.
Я не розумію, це нормально чи пневмонія? Лабораторію визвала - але є лише на середу час. Вчора і позавчора була бодріша.
Ёшки_Матрёшки• 17 марта 2025
Сходите к дежурному врачу пусть послушает и даст направление на рентген при необходимости. Только врач вам может сказать пневмония или нет. Мой уже 7 день лежит в больнице с пневмонией
Мошей ницца• 17 марта 2025
В дежурную больницу подъехать там и кровь возьмут и снимок сделают сразу зачем ждать если вам что-то не нравится
Мовчу, але хочу• 17 марта 2025
це такий грип.Хворіла тиждень тому,до цього часу сил немає,кашель,в піт кидає,хоча температура норм.Голова болить постійно.І таке говорять всі,хто хворів нещодавно
осень харашо• 17 марта 2025
У мого сина теж була слабкість. Вже не було температури, а міг через дві години як прокинувся, знов заснути. Слабкість при грипі - це звичне явище, і ще може спостерігатись деякий час після одужання. Але якщо вас щось настрожує, то краще звернутись до лікаря, ви ж мама і відчуваєте свою дитину.