кнопкодав• 17 марта в 15:22
Мелена кава. Для турки. Порекомендуйте, будь ласка.
Мама весь час пила розчинну, лікар сказав перейти на заварну.
Я не п"ю каву взагалі, тому не знаю, яку краще взяти.
кнопкодав
• 17 марта в 15:27
Ответ дляСвоего не предлагать
яка до смаку
ну колись дуже давно я пила, то далеко не завжди була смачна кава, вже просто не пам’ятаю яку тоді купувала
Малинка Алинка• 17 марта в 15:28
купуйте краще зерна і меліть самі.
можу порадити магазин, де я купую каву. дуже подобається мені :)
вони допомагають вибрати каву до смаку
Своего не предлагать• 17 марта в 15:28
Ответ длякнопкодав
а хто має пам´ятати, яка кава вам подобалась?
Телефон Рубика• 17 марта в 15:28
Беру в спецмагазинах в зернах, там можно попросить помолоть, если дома кофемолки хорошей нет.
кнопкодав
• 17 марта в 15:29
Ответ дляСвоего не предлагать
ніхто, тому і запитую про смачну каву зараз
Своего не предлагать• 17 марта в 15:29
Ответ длякнопкодав
та хто знає, яка смачна саме для вас?
ТочноБудет• 17 марта в 15:30
Дивлячтсь який бюджет і який смак. Краще за все звісно купувати свіжеобсмажену в ростернях. Але якщо вона пила розчинну, то вона ,як я розумію, не такий вже й гурман. Можна спробувати долмейр в синій упаковці. Мені інколи навіть якобс заходить, хоч я не буду будь-яку пити. Купуйте в невеличких пачках,може їй якась сподобається, це діло смаку. Тут інколи таку радять, що для мене ну зовсім несмачно, а комусь подобається. Якщо в турці, можна спробувати додавати зернятко кардамону ( роздавити ножем) або корицю. Можливо вашій мамі буде до смаку. Також раджу спосіб приготування в гейзерній кавоварці. Я так готую, мені смачно.
Своего не предлагать• 17 марта в 15:31
Ответ дляТочноБудет
ну от а мені в гейзерній зовсім не смачно
то що авторці радити? як вона хоче ’смачну каву’
кнопкодав
• 17 марта в 15:31
Ответ дляСвоего не предлагать
вийдіть з чату, з вас користі по темі немає
Своего не предлагать• 17 марта в 15:32
Ответ длякнопкодав
а з кого тут буде користь?
в кожної свій смак
ТочноБудет• 17 марта в 15:33
Ответ дляСвоего не предлагать
Якщо вам несмачно, то ви або не вмієте їх готувати або п´єте з молоком, тоді цей спосіб приготування не підходить.
Мамкиня доця• 17 марта в 15:35
Ответ длякнопкодав
спробуйте Мінеллі. у них широка лінійка як моносортів, так і купажів. зерно, мелена, дріп кава, пірамідки... дівчата допоможуть вам зорієнтуватися. є сайт, інстаграм, телеграм для замовлення. вже декілька років беру каву тільки у них.
Своего не предлагать• 17 марта в 15:35
Ответ дляТочноБудет
ну дійсно
якщо вам якась страва не до смаку - ви просто не вмієте готувати
Майская киска• 17 марта в 15:36
Пристроюсь тут зі своїм питанням: порадьте ніжну, мʼяку, лагідну каву. Але мелену)
Своего не предлагать• 17 марта в 15:38
Ответ дляМайская киска
може Жовтий бурбон Бразилія
в нього природна солодкість і м´який смак
Майская киска• 17 марта в 15:40
Ответ дляСвоего не предлагать
може Жовтий бурбон Бразилія
Дяка) а що скажете за цю розрекламовану Льор? Багато хто у захваті…)
Своего не предлагать• 17 марта в 15:40
Ответ дляМайская киска
ще Панама Букет
Своего не предлагать• 17 марта в 15:41
Ответ дляМайская киска
я не знаю такої країни походження кави
Майская киска• 17 марта в 15:41
Ответ дляСвоего не предлагать
я не знаю такої країни походження кави
Це бренд типу
ТочноБудет• 17 марта в 15:43
Ответ дляСвоего не предлагать
ну дійсно
Якщо вам подобається залита окропом, то в мене немає питань.
Чому я написала,що не вмієте, тому що в мене спочатку була гейзерка на 200 мл, а пила я не дуже міцну ,і кава виходила чиста бурда. Коли я купила маленьку на чашечку 80мл і зрозуміла,що відсік для кави не повинен бути майже порожній, що варити треба на невеличкому вогні і виключати,як тільки кава почне потрапляти в верхній відділ, тоді я зрозуміла, що в гейзерній виходить смачна кава.
Своего не предлагать• 17 марта в 15:43
Ответ дляМайская киска
Це бренд типу
не знаю, я таке не купую
кава, вирощена в різних куточках світу, відрізняється за насиченістю, щільністю, ароматом, смаком. то ж для мене є кава з Індії, Бразилії, Гватемали, Ефіопії і таке інше.
Своего не предлагать• 17 марта в 15:44
Ответ дляТочноБудет
мені не подобається кава, зварена в гейзері.
ТочноБудет• 17 марта в 15:44
Ответ дляМайская киска
Вам сподобається illy
ТочноБудет• 17 марта в 15:46
Ответ дляМайская киска
Мені не подобається. Описаний вами смак-це Гватемала. В неї ще шоколадний присмак.
ТочноБудет• 17 марта в 15:48
Ответ дляМайская киска
Дяк, спробую)
Тут її багато хто радив. Смачна,але як на мене, то саме лагідна, мені не вистачає насиченості. Можливо тому,що вона розфасована. Я зазвичай купую каву в спеціальних магазинах, де її при мені мелють, тоді смак насичений.
Юлия_Юлия-2175• 17 марта в 15:51
Ответ длякнопкодав
В кожного свій смак, я навіть дешеву лавацу (ймовірно підробку) пити можу, але більшості вона справді не смачна.
Розчинну ваша мама пила певної торгової марки? От цієї ж торгової марки спробуйте мелену або в зернах.
І бажаний ціновий діапазон вкажіть, тоді хтось точно порадить смачну.
А загалом ще на міцність, інтенсивнісиь, кислинку зважайте, 100% арабі вважається кращою, ніж робуста або суміш.
Своего не предлагать• 17 марта в 15:51
Ответ дляТочноБудет
от бачте наскільки різні смаки
для мене Гватемала не м´яка і не ніжна
але одна з моїх фаворитів
вирощена на вулканічних грунтах, має неповторний смак.
для мене Гватемала не м´яка і не ніжна
але одна з моїх фаворитів
dreamsunny• 17 марта в 15:53
Ответ дляМайская киска
Купила льор по акции в Сильпо 1+1 попробовать) теперь в бюджете мой любимый кофе.