кнопкодав• 17 марта 2025

Мелена кава. Для турки. Порекомендуйте, будь ласка.

Мама весь час пила розчинну, лікар сказав перейти на заварну.
Я не п"ю каву взагалі, тому не знаю, яку краще взяти.
dreamsunny• 17 марта 2025
Мне нравится лавацца Оро, карт нуар, льор, далмайер. Варю в турке.
dreamsunny• 17 марта 2025
Обращайте внимание на состав.
Я предпочитаю 100 % арабику.
Робусту не признаю.
Своего не предлагать• 17 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Обращайте внимание на состав.
Я предпочитаю 100 % арабику.
Робусту не признаю.
а яку саме робусту ви не визнаєте? і чому
dreamsunny• 17 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Робуста это сорт кофе. В нем больше кофеина, мне горчит и не вкусно. Это более дешёвый сорт. Достаточно посмотреть на зерна робусты,чтобы увидеть отличия от арабики.
Своего не предлагать• 17 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
від якої саме арабіки? зерна маргоджипів це зовсім не те саме, що зерна піберрі або єменського моко. останні дрібні та неправильної форми (до речі, один з найдорожчих сортів кави)
Acia_19• 17 марта 2025
Купила кофемолку и мелю сама. Могу посоветовать такое, мне его с Польши привозят. Не кислый, не горький, не крепкий кофе.
Я вообще к кофеину не очень, но этот прям хороший )
dreamsunny• 17 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Я не собираюсь с вами дискутировать.
Самый распространенный сорт кофе на сегодняшний день это арабика.
То, что продают в наших магазинах, в большей части арабика или арабика с робустой.
Зерна арабики и робусты отличаются внешне.
А если начинать выпендриваться, то можно начать обсуждать копи лувак)
Но тема про кофе для человека, который пьет растворимый и хочет перейти на молотый.
Своего не предлагать• 17 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Я не собираюсь с вами дискутировать.
те, що продають в наших магазинах в упаковках - взагалі незрозуміло якого походження. ’арабіка’ не означає якість і смак.
ПотеряласЯ Я...• 17 марта 2025
Я за Мінеллі! Там величезний вибір смачної кави, проконсультують, якщо треба
Томатико• 17 марта 2025
Мехмет Ефенді найпростіше, в маленьких упаковках продається в магазинах зі східними солодощами, сухофруктами, горіхами.
dreamsunny• 17 марта 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Так порекомендуйте качество и вкус автору). Для этого создана тема.
А чтобы написать, что у нас продают непонятно что , в кофе разбираться не надо.
Своего не предлагать• 17 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
та звідки я знаю, що автору смачно?!
автор кнопкодав • 17 марта 2025
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
В кожного свій смак, я навіть дешеву лавацу (ймовірно підробку) пити можу, але більшості вона справді не смачна.
Розчинну ваша мама пила певної торгової марки? От цієї ж торгової марки спробуйте мелену або в зернах.
І бажаний ціновий діапазон вкажіть, тоді хтось точно порадить смачну.
А загалом ще на міцність, інтенсивнісиь, кислинку зважайте, 100% арабі вважається кращою, ніж робуста або суміш.
останні роки Некскафе голд, раніше сиділа на Якобс
Tanya775• 17 марта 2025
Ответ дляТочноБудет
Вам сподобається illy
Підтримую Illi 👌
ТочноБудет• 17 марта 2025
Ответ длякнопкодав
То купіть їй для початку якобс мелену в маленькій упаковці. Я була у мами пару днів, не хотіла купувати велику , амв маленьких була тільки якобс ( в атб наче) , то більш менш нормальна, я думала ,що буде гірша. А колись купувала ,то мені ну зовсім не сподобалась, чи це від партії залежить.