Леся Українка• 17 марта в 15:45

Пдкажіть де знайти волонтера, куди звернутись за допомогою?

Пдкажіть де знайти волонтера, куди звернутись за допомогою, для лежачої людини(подруги) після інсульту , потрібні памперси, їжа та ін.Дякую усім хто може підказати.
Розвідка Маші• 17 марта в 15:48
Памперси можна отримати в управлінні соц.захисту.
Там також можна знайти соціального працівника, який може відвідувати хворого (якщо є покази).

Для постійного догляду необхідно шукати доглядальницю за оплату
автор Леся Українка • 17 марта в 15:49
Ответ дляРозвідка Маші

Дякую за підказку )
автор Леся Українка • 17 марта в 15:54
Ответ дляРозвідка Маші

Звернулись, у соц захисті дают тільки для одиноких людей пенсійного віку,, а вона не одиначка,є чоловік алкаш.
Розвідка Маші• 17 марта в 15:55
Ответ дляЛеся Українка
Тоді доглядальницю шукати
автор Леся Українка • 17 марта в 16:01
Ответ дляРозвідка Маші
Тоді доглядальницю шукати
На доглядальницю коштів нема того и шукаю волонтерів щоб допомогли зібрати кошти.
Ms. Скромность• 17 марта в 16:07
В Червоний хрест спробуйте. Ви в якому місті взагалі?
Стукайте в усі двері,зараз багато фондів,пишіть в усі,хтось та й допоможе.
Група є «коштовності « в телеграмм
Напишіть люди може звичайні відгукнуться,є залишки в когось після родичів
Ms. Скромность• 17 марта в 16:11
В фейсбуці,інстаграмі,в телеграмі група «гуманітарна допомога»,сторінки фондів ,волонтерів можна знайти
Боневтікла• 17 марта в 16:11
Автор, свекрови семейный врач выписывает памперсы. Но у неё инвалидность второй группы, может быть поэтому положено. Там не много их положено, но хоть что-то.
автор Леся Українка • 17 марта в 17:21
Може хтось може допомогти моїй подрузі,я вже вкладала свої кошти та купувала для не\ їжу , памперси та їнше, але в мене вже кошти закінчилися та сердце краеться за неї.
delphoto
Угадайс• 17 марта в 17:51
Ответ дляЛеся Українка
Снова вы? То мошенничали с собакой, теперь с ’подругой’?
Угадайс• 17 марта в 17:51
Ответ дляЛеся Українка
Пишите тогда не номер карты подруги, а ее номер телефона и адрес, люди приедут помогут кто сможет.
Но вы не напишите, потому что вы аферистка
Угадайс• 17 марта в 17:53
Ответ дляЛеся Українка
Ваш текст даже с теми же фразами что про собаку. Если вы не мошенник, дайте номер этой подруги, адрес и ссылку на это видео.
Угадайс• 17 марта в 17:54
Ответ дляБоневтікла
Автору надо деньги на карту, а не лекарства и памперсы.
автор Леся Українка • 17 марта в 19:42
Ответ дляУгадайс
Ні про яку собаку я не писала і навіть теми такої не бачила.
автор Леся Українка • 17 марта в 19:46
Ответ дляУгадайс
Номер подруги можу дати але який сенс якщо вона після інсульта не говорить і паралізована.
автор Леся Українка • 17 марта в 19:51
Ответ дляУгадайс
Якщо ви в іншому місті то можна на карту щоб можна було купити їжу та памперси, пеленки.Ми в Вінниці.Памперси треба великі -L.
Найщасливіша• 17 марта в 20:45
А ще хтось є у подруги? Діти, родичі, колеги?
Найщасливіша• 17 марта в 20:46
Ответ дляУгадайс
А що за тема про собаку?
автор Леся Українка • 17 марта в 21:23
Ответ дляНайщасливіша
нема вона з дитячого будинку, вже давно на пенсії їй 72 роки.
автор Леся Українка • 17 марта в 23:52
Ответ дляУгадайс
Я не аферистка, а подруга, за нею по факту доглядаю в основному я, та вкладала свої гроші,.ось докумет,.виписка, бо з больниці додому перевезла її теж я, бо чоловіік її в запої не просихае.Та я не мільйонерша тому прошу допомоги.
автор Леся Українка • 18 марта в 09:29
Ответ дляУгадайс
Можете скілки завгодно називати мене аферисткою але проблема від того не зникае та буду просити допомоги, бо сама не потягну.
Люди благаю допоможіть!!!
delphoto
автор Леся Українка • 18 марта в 09:45
Им’я у документі скрито з етичних міркувань, надам усі документи тому хто дійсно може допомогти, а не просто балакати.
delphoto
Пез Году Неделя• 18 марта в 12:23
Ответ дляУгадайс
Авторэсса- мошенница !!

Не ведитесь , люди!
Не первый раз ошивается тут. Бан и скарги на нее!
Пез Году Неделя• 18 марта в 12:24
Ответ дляУгадайс
Кстати она прямо сейчас бегает по соседним темам и скидывает ссылку на эту свою тему здесь. Тупо в чужой теме. Как флуд
Представьте уровень неадеквата и троллизма? 🤡
Умничка-помощничка• 18 марта в 12:25
Ответ дляПез Году Неделя
Авторэсса- мошенница !!

Не ведитесь , люди!
За такое судить надо . Ничего святого нет
Инфотуфелька• 18 марта в 12:26
Ответ дляПез Году Неделя
Авторэсса- мошенница !!

Не ведитесь , люди!
Есть доказательства мошенничества?
Пез Году Неделя• 18 марта в 12:28
Ответ дляИнфотуфелька
Есть доказательства мошенничества?
коммент #11
Инфотуфелька• 18 марта в 12:30
Ответ дляПез Году Неделя
коммент #11
Это не доказательство
Пез Году Неделя• 18 марта в 12:31
Ответ дляИнфотуфелька
Это не доказательство
🤣🤣🤣🤣
Угадайс• 18 марта в 14:29
Ответ дляИнфотуфелька
Есть доказательства мошенничества?
А вы сами не видите? Есть четкие способы понять это.
Здесь ни фио ’подруги’, ни адреса, ни телефона (ну пусть номер соседей даст), ничего. Ссылки на видео в соцсетях тоже нет.