Кому там слова не давали• 17 марта в 19:57

Лікарня Богомольца, видалення родинок

Дівчата, привіт!
Хтось видаляв родимки в лікарні дерматології ім. Богомольця?
Поділіться досвідом - туди треба направлення від сімейного лікаря чи там все на платній основі і можна йти без направлення? Можливо лікаря порадите і по ціні зорієнтуєте (хірургічним шляхом, не лазер/електоніж)
Тарабарщина• 17 марта в 20:08
Вона жінка

І не імені, бо вона жива
Ні грама• 17 марта в 20:12
Все платно. Направлення не треба. Мені там не сподобалося, натрапила на некваліфікованого лікаря(
автор Кому там слова не давали • 17 марта в 20:35
Ответ дляНі грама
А як призвіще лікаря? Що саме не сподобалось, в чому саме було виявлено некваліфікованість лікаря?
ЛюблюДевчонок• 17 марта в 22:20
Я там удаляла родинку, огромную и страшную, 22 года назад. Удалял хирург-онколог, предварительно проверили дерматоскопом, потом отправили на гистологию. Все со мной хорошо, ну шрам остался, а так жива-здорова.
Сито для думок• 17 марта в 23:06
А почему не лазером?
автор Кому там слова не давали • 19 марта в 07:03
Ответ дляЛюблюДевчонок
Як прізвище лікаря якій Вам робив видалення дерматолога онколога?
ЛюблюДевчонок• 19 марта в 07:50
Ответ дляКому там слова не давали
Больше 20 лет прошло, я не помню уже