Будьте так ласкаві• 17 марта 2025
Допоможіть будь ласка, вкусив кіт дитину
Поки їздили в магазин, доньку за щоку сильно вкусив наш кіт. Все б нічого, але живемо в приватному будинку і він не вакцинований, гуляє на вулиці, і в нас вдома лише їсть і спить. Я не знаю що робити. Хвилююсь за сказ. На лоток він не знає і не вміє ходити. Чи можна його повезти в лікарню і зробити аналіз, чи аналіз не покаже? Які мої подальші дії. Пишу і руки трусяться, нудить
Педиатор_я• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви кололи щось? Почитала, що в моєму районі був сказ 12 років тому, де я жила в місті, я й не знала про це(
Не кололи. Нас відмовили. Бо пес був з притулку. Потім ще 2чі їздили в притулок дивились на собаку цю
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Якби ви знали як я це важко переношу. Я просто не витримаю, я не можу,
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я вже не знаю що робити
За 10 страниц вам удалось провести нас всех от эмоции сочувствия до практической уверенности, что вы альтернативно острый тролль.
Поздравляю.
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Поздравляю.
Тут більше було насмішок яка я ідіотка, хоча це й правда
Женщинас• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Виглядає як він наче зубом провів по шкірі, як подряпина, але все ж зубами
Багато інформації про сказ та укуси можна почитати у групі Доказові на ФБ, вони там дуже лояльні до всяких страхів, але, якщо мова йде про ккуси тварин, від повідь одна - вакцинація і без роздумів, якнайскоріше.
А я с Рио-де-Житомира!• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я читала що може не проявлятись довго
Вакцинуйте тварину від сказу і від котячих хвороб комплексною вакциною, дайте від гельмінтів і обробіть від блох. Завести тварину розуму хватило, а турбуватися зась. І не трусило би Вас.
Щедрик ведрик• 17 марта 2025
Ответ дляШпондєр
Меня когда соседская собака укусила, то в травмпункте сказали просто наблюдать за собакой. Если не сдохнет, то не бешеная.
А если сдохла то шо делать укушеному?
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Я більше ніж впевнена що кіт здоровий, але все ж не можу все пустити на самотьок. Але й вакцину теж боюсь, донька дуже важко переносить. Якби ж була гарантія, що от пройшло 10 днів і можете бути спокійні,я б не так хвилювалась. А так я в розпачі
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ясно понятно.
А я с Рио-де-Житомира!• 17 марта 2025
Ответ дляШпондєр
Не может. После заражения кот умирает через 1-8 дней.
Після появи симптомів. А до появи чимало часу може пройти
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Поздравляю.
Ну да. Автор сидит и смакует уже два часа.
Хотя первые сообщения - позвоните на 103 и узнайте.
Но ей больше нравится тролить на форуме
Педиатор_я• 17 марта 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А если сдохла то шо делать укушеному?
Мабуть бігти за вакциною
Женщинас• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Страшно чи ні, а ви повинні зібратись і рятувати дитину. Потім будете думати.
Ви не можете бути впевнена, особливо, якщо поруч вашого місця проживагня є ліс або поля
Щедрик ведрик• 17 марта 2025
Ответ дляПедиатор_я
Мабуть бігти за вакциною
Так можно не успеть.умирают от 1-8 дней. Вот если кот умер на 7й а укушенный раньше на 2й допустим...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 марта 2025
Ответ дляШпондєр
Но ей больше нравится тролить на форуме
При чем, автор смакует не то, что кот укусил ребенка, а как ЕЙ плохо, как она не может есть и пить, как она не переживет ночь.
Там или реально кукушка не на месте и IQ как у ракушки, или нас всех довольно удачно разводят на эмоции.
Мне, если честно, уже надоело.
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Від блох і гельмінтів ми обробляємо постійно
Педиатор_я• 17 марта 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Там же ещё зависит от места укуса. Чем ближе к голове
. Сейчас автор будет в шоке по второму кругу
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А если сдохла то шо делать укушеному?
Одразу вакцини
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Скільки, в них теж рік інкубаційний період?
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляЖенщинас
Є поля
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Чому тоді кажуть спостерігати?
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мне, если честно, уже надоело.
Я просто на стресі не дуже соображаю(
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляПедиатор_я
Я вже зрозуміла
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Это про животных. У людей намного дольше
Пишущаяся• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я читала що може не проявлятись довго
Автор,срочно обратитесь к хирургу.Котв тоже желательно иметь при себе.
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я просто на стресі не дуже соображаю(
А чтоб набрать 103 надо сильно соображать?
Вы как то больше двух часов соображаете тему трольную поддерживать.
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляПишущаяся
Що хірург зробить? Там же не як укус, а виглядає як подряпина довжиною десь 4 см. Але зубами він провів по щоці,
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мне, если честно, уже надоело.
Да, тролит просто.
Очень похоже , прям один в один та что с ’лимфоузлами’.
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляШпондєр
Що мені скаже 103, промити і спостерігати
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляШпондєр
Да, тролит просто.
Дурна тема для тролінгу