Будьте так ласкаві• 17 марта в 20:57

Допоможіть будь ласка, вкусив кіт дитину

Поки їздили в магазин, доньку за щоку сильно вкусив наш кіт. Все б нічого, але живемо в приватному будинку і він не вакцинований, гуляє на вулиці, і в нас вдома лише їсть і спить. Я не знаю що робити. Хвилююсь за сказ. На лоток він не знає і не вміє ходити. Чи можна його повезти в лікарню і зробити аналіз, чи аналіз не покаже? Які мої подальші дії. Пишу і руки трусяться, нудить
JannyMoney• 27 марта в 20:23
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так, але в мене тепер інші тривоги додались. Я задумалась, а якщо ми у ветеринарній клініці тоді дали уколи тоді для імунітету, травлення і від рвоти, то не могли якось вплинути на розвиток хвороби, змазати симптоматику. Бо кіт був такий в´ялий, а після уколів наче ожив на наступний день.
нет конечно) Они же не против бешенства были. Болезнь если бы была развивалась бы своим чередом и за десять дней кот уже бы отбросил лапы.
автор Будьте так ласкаві • 28 марта в 16:19
Ответ дляJannyMoney
Ще одне хвилювання, коли гладжу його, то раз в день прямо знімається невеличкий шматочок шерсті із шкірою....Хвилююсь що це може бути?(
автор Будьте так ласкаві • 30 марта в 13:54
Ответ дляJannyMoney
Сьогодні вже майже як два тижні кіт вдома. За доньку я спокійна. Але як виявилось, у мене на пальцях порізи, а я ж гладжу його, мию миски, то тепер хвилююсь вже за себе. Так накрутила себе( Якщо йому дати вакцину, то вона з першого дня починає діяти чи лише через деякий час?
Вумна вутка• 31 марта в 09:44
Ответ дляБудьте так ласкаві
Антитіла формуються 30 днів. Вакцинуйте вже кота, бо у вас вже психоз на цьому грунті.
Вумна вутка• 31 марта в 09:45
Ответ дляБудьте так ласкаві
Блохи.
автор Будьте так ласкаві • 31 марта в 11:04
Ответ дляВумна вутка
Це правда. В мене вже немає сил якщо чесно. Я просто хочу знати якщо у нього може ще бути інкубаційний період, то вакцинація не вплине на його прояви?
Вумна вутка• 01 апреля в 07:51
Ответ дляБудьте так ласкаві
А з чого ви вирішили що ваш кіт має бути скажений? Ви ж наче їздили з ним до ветеринарної, що там сказали? Наша собака в селі колись мала контакт зі скаженою лисою, провели екстрену вакцинацію. Все з ним добре, живий, здоровий, вже старенький зараз.
автор Будьте так ласкаві • 01 апреля в 08:49
Ответ дляВумна вутка
Ну взагалі я для перестраховки його посадила на карантин, бо все ж він не вакцинований був, плюс ранку на голові знайшла у нього, ну і поруч у нас поле, посадка, лиси, безліч кажанів, мишей....Ветеринар від рвоти і для шлунку тоді уколи дала, оглянула, сказала, що в туалет ходить ( я за це ще хвилювалась).
Ку-кусик• 05 апреля в 17:53
Кота випустили на волю?
автор Будьте так ласкаві • 05 апреля в 20:28
Ответ дляКу-кусик
Кота випустили на волю?
Так
автор Будьте так ласкаві • 05 апреля в 20:30
Але тепер у мене сказофобія. Ну тримати після вакцинації на карантині ще 2 тижні чи 3 я не можу....І тепер не знаю, коли можна умовно розслабитись і не хвилюватись що він чимось може заразитись
автор Будьте так ласкаві • 13 апреля в 01:17
Ну що. Прийшов майже місяць. Тиждень тому вакцинували кота і наступного дня відпустили...а через тиждень в нашому селі карантин по сказу. Що робити далі я не знаю. Постійно на стресі. Кіт приходить, їсть, спить, і далі гуляти, але я вже боюсь його
В танке• 01 мая в 21:31
Доброго вечора . Як ваші справи , як донечка , як кіт ?
автор Будьте так ласкаві • 01 мая в 22:45
Ответ дляВ танке
Доброго вечора. Донечка нормально, кіт теж, але після того як вакцинували і вирвався на волю, то його покусали. Потім виявили карантин по сказу у нашому районі....Пройшло від вакцини вже 3 тижні, а кота покусали 2 тижні тому. Постійно на стресі....
В танке• 01 мая в 23:38
Ответ дляБудьте так ласкаві
Бажаю щоб все у всіх було добре )
автор Будьте так ласкаві • 02 мая в 08:57
Ответ дляВ танке
Бажаю щоб все у всіх було добре )
Дякую