Будьте так ласкаві• 17 марта 2025
Допоможіть будь ласка, вкусив кіт дитину
Поки їздили в магазин, доньку за щоку сильно вкусив наш кіт. Все б нічого, але живемо в приватному будинку і він не вакцинований, гуляє на вулиці, і в нас вдома лише їсть і спить. Я не знаю що робити. Хвилююсь за сказ. На лоток він не знає і не вміє ходити. Чи можна його повезти в лікарню і зробити аналіз, чи аналіз не покаже? Які мої подальші дії. Пишу і руки трусяться, нудить
Барвіночка• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Тобто йому різко стає погано?
Все дуже індивідуально. Може і різко стати погано.
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Не забирвається в кутки, не тікає від світла ? хода пряма, не заносить ? щелепу не клинить під час пиття, їжі ?
Ні, все поки що нормально
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Хєрово....село, місто ? Дикі тварини далеко ? Лиси, хорьки, барсуки ?
Та все погано. Село
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Ви можете його не випускати на вулицю в найближчі 10 днів ?
Хотіла, чоловік влаштував скандал і випустив.
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляKriskaA
А взагалі-то тварин треба вакцинувати. Я всіх своїх провакцинувала і тепер цілуюся з ними і не парюсь :)
Я тепер зрозуміла(
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Я б посадовали в клітку і спостерігала. Або в хаті замкнула.
Тобто зробити вакцину у замкнути ?
Барвіночка• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Те що Ви закриєте кота, нічого не дасть зараз. Якщо кіт здохне, потім вже може не бути часу на вакцинацію. Ризик дуже високий.
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
Я це вже зрозуміла
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляБарвіночка
А кіт може заразитись якщо з´їсть наприклад мишу заражену?
КротоТо• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мамочка,ви хоч прочитайте про сказ,які тут запитання? В лікарню,головними є перші дні для щеплення, потім пізно буде. Зараз багато хвороб у дикій природі і ящур, і сказ,і чума.Повірте мені,як працівнику лісового господарства. Не гайте часу, краще оцінити ситуацію заздалегідь.
мистерЛяпсус• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Можна якось виявити це зараз чи хворий він чи ні? Якщо вакцинувати, то що, не захворіє на сказ тварина вже?
Нет, только после смерти кота.
Так что не упустите кота.
Не переживайте. Я тоже переживала.
Мою дочь как то укусила собака, я знала, что она здорова, она жила дома, по улице только на поводке, ни с кем не дралась, с другими собаками не общалась, но все равно переживала и следила за собакой.
Дочь уехала отдыхать, но я ей написала, что срок прошел, и собака жива здорова.
Она призналась, что тоже переживала.
Так что при стрессе вылазят наши потаенные страхи.
Так что не упустите кота.
Не переживайте. Я тоже переживала.
Она призналась, что тоже переживала.
мистерЛяпсус• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
А чому коти так роблять?
потому что он не игрушка.
КротоТо• 18 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
потому что он не игрушка.
Якщо коту нанести шкоду, то так,а якщо безпричинно, то не є норма поведінки домашньої тварини.
мистерЛяпсус• 18 марта 2025
Ответ дляКротоТо
есть типичное поведение.
Оно у всех котов разное.
Но именно для этого кота типичное.
Оно у всех котов разное.
Но именно для этого кота типичное.
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляКротоТо
А ви вакцинуєтесь від сказу?
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Нет, только после смерти кота.
Так что не упустите кота.
Не переживайте. Я тоже переживала.
Она призналась, что тоже переживала.
Так что не упустите кота.
Не переживайте. Я тоже переживала.
Она призналась, что тоже переживала.
Робили вакцину?
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
потому что он не игрушка.
Але вперше саме зубами зачепив, ну кігтями не свн, бо вона тримала його
мистерЛяпсус• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Робили вакцину?
кому? дочке? нет.
Собака была вакцинирована , но несколько лет назад, поэтому вакцина давно не действовала.
КротоТо• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
А ви вакцинуєтесь від сказу?
Ви плутаєте правець і сказ?
Від правця так,а сказ..Схема вакцинації: 0-3-7-14-28 днів (0 – введення першої дози). Протипоказів до екстреної вакцинації проти сказу нема! Вчасне введення вакцини надзвичайно важливе, адже лікування сказу не існує.
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
кому? дочке? нет.
Якби не обличчя, то я б не так хвилювалась. А так...
КротоТо• 18 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
есть типичное поведение.
Оно у всех котов разное.
Но именно для этого кота типичное.
Оно у всех котов разное.
Но именно для этого кота типичное.
Можливо.
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Ви плутаєте правець і сказ?
Я так хвилююсь що донька важко переносить вакцини
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Ви плутаєте правець і сказ?
Тобто треба робити 4 щеплення? І потім завершальне можна не робити якщо з котом все добре?
Будьте так ласкаві
• 18 марта 2025
В будь якому випадку треба їхати в місто в травмпункт дитячий і робити що скажуть...