миссАрфография• 17 марта в 21:20

Дисперсна завис у водах, зміна в плаценті

Доброго вечора
Другий триместр
Почала пити тівортін, нас УЗД поставили дисперсну завис у водах , зміна в плаценті
Починаю переживати , за першою дитинкою теж були грязні води , але не впливало ніяк на плаценту
Ця вагітність друга і багатоплідна. В кого теж таке було ? Як ваша вагітність, пологи пройшли ?
Невидимка• 17 марта в 21:24
У вас одна плацента у двух плодов? Или у вас близнецы?
автор миссАрфография • 17 марта в 21:27
Ответ дляНевидимка
Одна на двох
Невидимка• 17 марта в 21:36
Ответ длямиссАрфография
Одна на двох
А доплер делали? Кровоток в сосудах в норме? Ваш врач видел результат узи?
автор миссАрфография • 17 марта в 21:39
Ответ дляНевидимка
Так, все інше в нормі
Поки що сироп тівортін