пАлАвинкА• 17 марта 2025

А ви боїтеся віруючих? Моя подруга

Моя подруга з усією родиною відвідує протистанську церкву. Не знаю яку саме, але там вони співають, моляться разом, десятину платять. Так ось коли вона починає говорити про церкву я починаю її боятися. Вона несе таку охінею! Колись ми гуляли разом з дітьми і моя маленька донька спитала як з´явилося сонце, вона їй сказала, що Бог створив. Я попросила її не казати мої донці цього, бо ми не віруючі і я розповідаю дитині наручні факти. Вона почала доводити. що від того що я не вірю в бога , нічого не зміниться він все одно існує. Ще, колись ми були в неї гостях і вона вдарила по спині свого сина , кажу блін ти що робиш, ти що б´єш дітей, я за тобою не помічала. Їх відповідь мене просто в ступор ввела: в біблії написано бий сина свого , так ми б´ємо хлопців (у них двоє) . І таких моментів багато. Коли вона не говорить про Бога це просто інша людина, але як тількі згадує релігію, просто змінюється на очах.
У вас є такі знайомі? Як ви реагуєте на ці розмови про бога ? Бо я чесно кажучи не знаю як реагувати. P.S.: питання не до віруючих
Рву и мечу• 17 марта 2025
Ответ дляЭлектричка
Причем здесь паразиты? Просто люди, которые занимают удобную позицию. Пойти после всего челом об пол побить и все, на том свете зачтется типа. Посмотрите только чего стоят раскормленные рыла попов. Человеческие лица там увидишь редко, именно рыла. Никогда ни при каких обстоятельствах человек, который соблюдает все посты, так не выглядит. Я уже молчу о том, что объедаться и вне поста тоже не айс вообще то. Заметьте, что практически у любого вороватого чиновника, судьи, хапуги прокурора в кабинете иконостас. Они очень любят жертвовать на храм.
Чувствуют за собой грехи) а вообще у кого все хорошо, тот не жертвует и в бога не верит, так что это все философия...
автор пАлАвинкА • 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
І нічого, ніхто не обзиває сектантами чи фанатиками) де вага подруга? Місто/церква
Вінниця, я гадки не маю як церква називається, знаю що вони по всьому світу є
Веселуха Муха• 18 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Що означає, всьо хорошо?
автор пАлАвинкА • 18 марта 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так і насилля проти дітей ніяк не пов´язане з біблією. Ви просто якусь ахінею видумали, але є люди які її читали, і ви не врахували цього )
Вас не розумію. Чи ви мене зрозуміли
Дюйм оф о4ка• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Вас не розумію. Чи ви мене зрозуміли
Продумайте тему краще наступного разу.
Мудрецыха мира• 18 марта 2025
Нет таких, не люблю фанатиков
Веселуха Муха• 18 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Нет таких, не люблю фанатиков
А яка різниця між протестантами та православними?
Рву и мечу• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Що означає, всьо хорошо?
Те і значить. І в сім´ї, і в роботі, в особистому плані, в грошах, є хата власна, дах над головою, здорові діти, є сім´я, діти не плачуть, не має онкохворих, наркоманів, алкоголіків, заблудших блудників, пропавших безвісті, повішеників у роду. Це стартовий букет з яким ідуть до попів.
автор пАлАвинкА • 18 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Нет таких, не люблю фанатиков
Ви віруюча чи просто життя образило? В будь якому випадку співчуваю
Рву и мечу• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Православні не танцюють у церкві))
Веселуха Муха• 18 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
І в Бога не вірите?
Веселуха Муха• 18 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Православні не танцюють у церкві))
Та і протестанти не всі танцюють)
Мудрецыха мира• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Ляпнули что попало
Рву и мечу• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
І в Бога не вірите?
Ви думаєте з того переліку у мене щось не має??? 😂 Там, де є діти ідеально не буває.
Рву и мечу• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Та і протестанти не всі танцюють)
У всякому разі їм весело.
Веселуха Муха• 18 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Ляпнули что попало
Це все християни, лише різні деномінації
Мудрецыха мира• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
А я тут причем?
Мудрецыха мира• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Я то в курсе, но причём тут моё мнение, что фанатизм в вере это нездорово, к протестантам и т.д?
Веселуха Муха• 18 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Погоджуюся. Як подруга туди пішла?
Мудрецыха мира• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Погоджуюся. Як подруга туди пішла?
Откуда я знаю, как подруга автора туда пошла
Кишмишная Мая• 18 марта 2025
Я своїх дітей і себе бережу від спілкування із людьми, які добровільно відмовилися від критичного мислення.
Щаслива, що їм живеться легше.
Як шось добре сталося, то бог нас любить. Як не сталося - треба просто краще служити і краще молитися, це бог нас вчить або натякає на недосконалість, або випробовує, як Авраама )
Все просто і ясно.

Але я пас.

Зі смішного. Віддавала віруючій сусідці дорогу річ після своєї дитини. Зазвичай таке продають, але дівчинка хороша, а мама з татом за співами навряд чи зможуть дитину порадувати.
Мама із малою при мені дуже дякували богу, бо дійсно молилися, щоб ця річ з´явилася. Мені подякувати забули, бо я тут просто божий інструмент, через мене бог відповів на молитви, а інструментам не дякують)
Більше не віддаю нічого. Хай далі без мого посередництва отримують намолене )
Анонимба• 18 марта 2025
Не общаюсь с христианами. Для чего вам это? Ни одного адекватного христианина не встречала за жизнь. Более того, это всё дьявольские эгрегоры, поэтому они могут быть не адекватны)
Кудрі кручу сама• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Та я теж не намагаюся довести віруючим що бога немає. Тут скоріш навпаки, вона мені постійно доводить. Хоча абсолютно з повагою ставлюся, коли перед їжею вони моляться всією родиною, так само беру їх за руки і чекаю поки вона прочитають молитву. Але я явно бачу зміну в людині як лише мова заходить за релігію. Якась агресивна стає
не агресивна, а активна, скоріше за все.
Женщинас• 18 марта 2025
Нет, не пугают.
Да, есть такие подруги
Реагирую спокойно
Женщинас• 18 марта 2025
Ответ дляочки_ннадо
Детей бить нельзя. Тем более оправдываясь Библией. Тут она не права
Я уже в этом сомневаюсь. Смотрю на детей подруг, она их била и выросли замечательные дети. И на своих - надо было бить в детстве
автор пАлАвинкА • 18 марта 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Дуже активна значить😂 насправді ні, саме агресія читається. Вона злиться що я в Бога не вірю та ще і прямо кажу про це.
df364tye3• 18 марта 2025
с уважением и завистью ,,,
у них есть, стержень ,,,
Неробименінерви• 18 марта 2025
Это благо, что есть искренние верующие люди в Бога!!! Без этого их мир бы полностью погряз в мраке
Дівка в намисті• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Протестантских очень много. Моя подруга, например, была в Слово жизни, у них не было икон, крестов и церкви в том смысле что мы понимаем тоже не было, т.е. для них церковь это там где собираются верующие люди и молятся, это может быть любое помещение. Она очень настойчиво меня туда затягивала, поэтому я прекратила общение
Телефон Рубика• 18 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Православні не танцюють у церкві))
Арабы танцуют и шумят в храме при схождении Благодатного огня