пАлАвинкА• 17 марта 2025

А ви боїтеся віруючих? Моя подруга

Моя подруга з усією родиною відвідує протистанську церкву. Не знаю яку саме, але там вони співають, моляться разом, десятину платять. Так ось коли вона починає говорити про церкву я починаю її боятися. Вона несе таку охінею! Колись ми гуляли разом з дітьми і моя маленька донька спитала як з´явилося сонце, вона їй сказала, що Бог створив. Я попросила її не казати мої донці цього, бо ми не віруючі і я розповідаю дитині наручні факти. Вона почала доводити. що від того що я не вірю в бога , нічого не зміниться він все одно існує. Ще, колись ми були в неї гостях і вона вдарила по спині свого сина , кажу блін ти що робиш, ти що б´єш дітей, я за тобою не помічала. Їх відповідь мене просто в ступор ввела: в біблії написано бий сина свого , так ми б´ємо хлопців (у них двоє) . І таких моментів багато. Коли вона не говорить про Бога це просто інша людина, але як тількі згадує релігію, просто змінюється на очах.
У вас є такі знайомі? Як ви реагуєте на ці розмови про бога ? Бо я чесно кажучи не знаю як реагувати. P.S.: питання не до віруючих
Кудрі кручу сама• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Дуже активна значить😂 насправді ні, саме агресія читається. Вона злиться що я в Бога не вірю та ще і прямо кажу про це.
І справді, для чого дружити з агресивною людиною...

Хоча я думаю, що то не злість, а розпач, що не може вам донести свій стан душі, як їй добре почуватись віруючою.
А ви сприймаєте як агресію. Це можливий варіант. Не знаю ні вас ні вашу подругу. Знаю таких людей.
Куколка-мяуколка• 18 марта 2025
Ответ дляЭт вернячОк
интересно что и у меня подруга была из протестантов (потом они всей семьей выехали в Америку по этой линии), и тоже дочек она линейкой гоняла. Я не могла из этих историй пазл сложить. Сейчас вы мне напомнили
Насправді далеко не всі протестанти луплять дітей, принаймні, не більше, ніж атеїсти. Родичка вийшла заміж за протестанта, має чотирьох дітей, всі залюблені, не биті.) У її чоловіка купа племінників, на загноблених зовсім не виглядають.
Телефон Рубика• 18 марта 2025
Того, что человек посещает церковь, недостаточно для суждения о его адекватности. Тараканы в голове есть у многих людей
Луковая• 18 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Чувствуют за собой грехи) а вообще у кого все хорошо, тот не жертвует и в бога не верит, так что это все философия...
Туди ходять люди, якими легко можна маніпулювати, ще ті, кого спіткало лихо, і їм порадили, що в церкві стане легше - так вони вбачають сенс свого одинокого життя.
Є тип людей, який без прислуговування і схвалення, обіцянок спокути жити не можуть і платять за це гроші. У них почуття виконаного обов´язку. Коротше, не зріла психіка, як у дітей, які потребують наставника в житті, будь то начальник, кримінальний авторитет, батюшка в церкві чи гуру.
Агресія теж звідти, бо релігія , на їх думку, звеличує їх над іншими смертними. Чкщо розвіяти цю їх ілюзію , не залишиться ж нічого.
Може ще що, доповніть. Поки це прийшло на думку.
Ядвига Юсьлегко• 18 марта 2025
Ответ дляСпайдерВумен
я не понимаю фанатиков в любой сфере. просто их не подпускают к себе.
И я. В любой
Тех кто атеист и постоянно навязывает свое мнение тоже бесит. Хотя я особо не верю во что-то. Но бесят все кто навязывают свое мнение
Рву и мечу• 18 марта 2025
Ответ дляЛуковая
Боже, ну це реальний брєд. Є такі люди, що ще і батюшкам радять, прихожани батюшкам радять як їм краще у силу свого розвитку (наприклад, відсутності інтернету і комунікацій із світом). Різні прихожани бувають. Не всім можна налапшарити як ви це описали. Є і прихожани не менше батюшків цих знають і читають.
І прихожани можливо ті їх релігійні трактати можуть ще глибше проаналізувати і з різних сторін подивитися, що буде якщо так зробити, а якщо так у спірному питанні...
СпайдерВумен• 18 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
И я. В любой
да, меня они бесят но недолго. я могу быть очень неприятным собеседником)
Луковая• 18 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Нема батюшок без доступу до інтернету , не пишіть дурниць.
Може де ще залишились типу відлюдники, але вони служб не ведуть. Те, що прихожани читають більше релігіозних книжок і навчають попів, каже лише про одне - попам і так гроші принесуть, ще й будуть просити, щоб взяв.
Фанатизм - це сліпа віра, відсутність критичного мислення, підміна важливих життєвих понять більш простими, ілюзорними, бо все перекладається на церкву і бога, а також на ритуали і схвалення батюшки.
Це як ’На , дитино, цукерочку. Ти сьогодні був чемний’. От і день не зря прожитий , і самовпевненість на висоті.
Веселуха Муха• 18 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
И я. В любой
Є знайомий - атеїст, чесно - дістав. Одне і те саме. Ну не віриш, то не вір. Відчепися від людей
Рву и мечу• 18 марта 2025
Ответ дляЛуковая
Ну, в чем-то вы правы, но в чем-то и нет. У священника может быть и телефон, и интернет, но сидит ли он там? И понимает ли сам что надо искать, и вообще хочет ли он это делать или надо ли ему это???????????? Может он считает что в телефоне бесы сидят😂 и отвлекают людей от работы!!! Он ещё вам и тюлей может выписать чтоб вы телефон вынесли за пределы его територии, церкви например.
Ядвига Юсьлегко• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Я об этом)
Луковая• 18 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Отож, ні, щоб роботу знайти гідну, розум іншим зайняти та ще й в суспільстві корисним бути. Ні, шукають під вердження своєї правоти. Спитали б, кому ваша ’ правда’ потрібна? Хіба що таким же невпевненим і хитким по життю людям зайде.
Шопингмонстр• 18 марта 2025
Незалежно від віри і конфесії є просто віруючі, а є фанатики. Як каже моя мама: ’застав дурного молитися - чоло розіб´є’.
Колись зустрічалася з протестантом (ми загалом 8 років спілкувалися, а зустрічалися майже 3) і тісно спілкувалася з його оточенням. Здебільшого цілком приємні, позитивні і адекватні люди. Так, часто говорять цитатами з біблії, проповідують і намагаються навернути. Але кожен випромінює те, чим наповнений, звичайні людські слабкості часто теж їм притаманні. Тобто якщо людина схильна бити дитину, то і в біблії знайде виправдання, але навряд чи її цьому пастор навчив.
Ті, з ким спілкувалася, то навпаки дітей любили і ставилися трепетно. Інформацію осмислювали, ніхто бездумно не сипав цитатами, все усвідомлено.
А от мама його дуже дивна і меньш адекватна. Розповідала, що їй Святий дух сказав хліба не їсти і Бог сказав рятувати сина від мене.
А зараз мене оточують фанатики традиційних конфесій (родичі). Тут вже складніше - самі не усвідомлюють, що живуть подвійними стандартами і озлоблені.
...аяприкольная• 18 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Вінниця, я гадки не маю як церква називається, знаю що вони по всьому світу є
ну есть у нас тут одни любители показать себя ’святыми проповедниками правильности’ - что есть, того особо в Виннице не спрячешь среди местных. На Хм.ш. обитают. У меня по соседству все детство жила семья таких вот любителей проповедать правильный путь - пару раз мы вызывали полицию на отца ’счастливого большого семейства’, когда он до одури лупашил всем чем мог своих дочерей 15-9 лет по всем участкам, до которых смог дотянутся, потому что те что-то там не сделали по заданным им работам. Матами их крыл такими, что я многих еще и не слышала никогда. Потом отхватил кусок нашей территории и выстроил там себе домину, усложнив заезд спецтехники к нашему дому - скорая больше во двор не заезжала ни разу - несли в рядне если что человека еще 300 м до дороги благодаря х стараниям. Потом пытался еще пол дороги оттяпать себе, но уже дошло просто до мордобоя и угроз сжечь нафиг его самоуправство, и его попустило. И так и не смогли заставить, кстати, горинстанции снести самострой в 4 этажа - факт признали, но там ’свои’ сидели в разных инстанциях. Они очень друг другу ’помогают общиной’ и другим при этом рассказывают как ’правильно жить’. И хорошо наверное живут за счет этого. Но со стороны это выглядит отвратительно. Я откровенно боялась общаться с теми девочками, хотя они в то время были адекватные. Но глядя на обстановку даже я тогда понимала, что не стоит оно того
Миззери• 18 марта 2025
У нас в садике уроки христианские , дочь приносила книгу там наклейки с Иисусом на зрение распятом и как сделать четки из каштанов
Она иногда начала что -то про бога , Бог хороший
Я к вере нейтральна но ок, если уже даете информацию то давайте в полном обьеме, поэтому рассказала про Великий потоп и спросила как по ее мнению это справедливо было со стороны доброго бога по отношению к другим людям и детям маленьким , к животным
Ответила нет
Миззери• 18 марта 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
У меня прям много верующих знакомых и друзей. Всех их глубоко уважаю. Детей не бьют. А остальное, не моё дело. Иногда деликатно (изредка) могут вставить что-то, но меня не напрягает. А вот мой муж атеист как-то за общим столом пытался типа пастору(не знаю как точно это называется) доказать, что Бога нет 😁 но все люди адекватные, выслушали др др и все, вообще без напряга все прошло. Хотя я под столом мужа ногой копала)))
Он же не просто так сказал , наверное там начали веру за столом навязывать
Я такое тоже не люблю , сама не начинаю но если начинают в уши вливать то говорю что не верю
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Звідки ви знаєте як вона його б´є, яку силу прикладає??? Чи ви виміряли? 😂 Може вона його поглядом лежачи вкладає🤣 є ж діти трохи актори, є за коси смикнув або за шкібари взяв, а дитина вже в судомах грає роль🤣🤣🤣🤣
Нет никакой разницы с какой силой она его бьёт, потому что вред физических наказаний не только боли, но и в унижении, тем более она сделала это прилюдно. За коси смикнуть и за шкібари взять это вообще без комментариев
juliyadorosh• 18 марта 2025
Автор,а звідки взялося сонце?
постою_послушаю• 18 марта 2025
Ответ дляЭлектричка
По моему опыту это люди с отсутствием морально этических принципов. Вернее принцип у них один: делай что хочешь, Бог простит.
Глупое выражение, один ляпнул и все подхватили
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляЭлектричка
Причем здесь паразиты? Просто люди, которые занимают удобную позицию. Пойти после всего челом об пол побить и все, на том свете зачтется типа. Посмотрите только чего стоят раскормленные рыла попов. Человеческие лица там увидишь редко, именно рыла. Никогда ни при каких обстоятельствах человек, который соблюдает все посты, так не выглядит. Я уже молчу о том, что объедаться и вне поста тоже не айс вообще то. Заметьте, что практически у любого вороватого чиновника, судьи, хапуги прокурора в кабинете иконостас. Они очень любят жертвовать на храм.
Цікаво, а для чого писати про те, чого не знаєш? ( Бо з цього допису явно видно, що ви нічого не знаєте ні про християнство,ні про християн)
Электричка• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Мне достаточно знать что-то про людей, который себя позиционируют как верующие.
juliyadorosh• 18 марта 2025
Автор, радійте, що біля вас є хоча б одна людина, яка знає Бога і тримайтеся неї. Якщо ви , звичайно, не троль,який прийшов облити брудом християн, бо більше схоже на те
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляЭлектричка
Ну то можна сказати, що всі українці- корупціонери, бо ті ж чиновники,які крадуть позиціонують себе українцями . А ще можна вважати, що всі російськомовні- ждуни і зрадники, логічний ряд можете продовжити
juliyadorosh• 18 марта 2025
Ответ дляЭлектричка
Цікаво, в якого Бога вони вірили. Бо в Біблії такого нема. І з мого досвіду християни ( але ті,які ними справді є) були найкращими людьми, які мені траплялися в житті. І саме вони і спонукали мене повірити в Христа. Бажаю і вам зустріти таких людей
Электричка• 18 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Вы можете написать, все что вам угодно, а я написала из своего опыта.
Рву и мечу• 18 марта 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Ну да, это вообще, лучше пусть ребенок между глаз матери заряжает, потому что его так в садике учили или он видел как отец мать бьёт, или ребенок властный такой, что от крайности в крайность, но со стороны виднее таким как вы)))) я вообще считаю что в чужие семьи лучше не соваться. А то у меня так знакомые свои носики засунули у семью в разводе, ребенка от матери забрали и отдали отцу, который жил с женщиной, ради которой бросил семью и там молча к ребенку как к собаке относились. Никто беседы не вел, пришел, поел, в свою комнату молча и так каждый день, когда ребенок начинал креативить, то один раз чуть ногу не оторвало, второй раз обжёгся кипятком, так что с ноги вся кожа слезла, шрам на всю жизнь, но зато сам с собой и никто его не бил. Вообще много чего можно рассказывать чем отличается воспитание матери и отца - если он один или если уже с женщиной живёт вместе...
Анонимба• 18 марта 2025
Ответ дляЭлектричка
Вы сейчас о православии, а здесь о простестантах, это абсолютно разные вещи. Первые это иконы и морды, а вторые это зомбированние и цитаты из библии бесконечные и постоянный страх что Иисус в божье царство не примет, так что это другое
Электричка• 18 марта 2025
Ответ дляАнонимба
Автор задал вопрос о верующих, а не конкретно о протестантах.
Блондинка в Шоколаде• 18 марта 2025
Ответ дляАнонимба
Не общаюсь с христианами. Для чего вам это? Ни одного адекватного христианина не встречала за жизнь. Более того, это всё дьявольские эгрегоры, поэтому они могут быть не адекватны)
більшість українців християни🗿🗿
Анонимба• 18 марта 2025
Ответ дляЭлектричка
А может прочитаете первое предложение автора? Подруга стала посещать именно протестантскую церковь