интайм_не_предлагать• 18 марта в 00:56
такс дуже серйозне питання
що у нас досі робить в смайлах ця женщіна в какошніку?
Козяка-маляка• 18 марта в 01:13
Единственный нормальный новогодний смайл и тот запретить. Да сколько можно
Сапай вазони• 18 марта в 01:18
Ну допоки ви не вивчили, що в українській мові правильно писати жінка-ви морально не можете таке питання ставити. Раз. Два: ловіть мій комм, боте, заробіть і потратьте кошти на літру, може порозумнішаєте і не будете озвучувати чужі наративи і лізти до казкових героїв. Ну ви ж нічого власного не створили, так? Вашої уяви і вмінь недостатньо, щоб хоча б смайл Миколая (вже існуючого, не вашого) придумати, та ще й щоб створити і додати десь, про що я…😄🤦♀️🤡