Холодная каша• Изменено 18 марта в 10:20
Підкажіть чи дійсно це так
Ми нещодавно переїхали в зовсім інше місто. Підписала декларацію з лікарем, в якого було місце. Ще не було часу розбиратись чи він добрий чи ні?
Хворіла донька, не грип, але вірус, важко проходив, температури не було, але закладеність носа, слабкість, по аналізу бактерія. Ще на шиї як сказала лікар позбільшувались трохи лімфовузли. Їх не видно було, але вона їх на огляді знайшла. Я вдома їх попробувала, дійсно було кілька таких гуль на шиї.донька пила антибіотик. Допила на минулому тижні, перездала кров, уже все ок. Сьогодні згадала за ті лімфовузли і вони стали значно менші. Так і мало бути? Бо лікар казала чекати до місяця поки зменшаться.
Холодная каша
• 18 марта в 10:23
Ответ дляГарні диньки
Так, вони ж довго будуть зменшуватись.
Навпаки лікар казала чекати поки зменшаться до місяця часу, а вони зменшились майже до таких як були за тиждень після закінчення антибіотика.
Чучало яблуні• 18 марта в 10:29
Ответ дляХолодная каша
Ну і супер, гарно відновлюється організм
Холодная каша
• 18 марта в 10:41
Ответ дляЧучало яблуні
Це значить все добре, так? Дякую заспокоїли