Надежда наш компас• 18 марта в 11:56

поделитесь позитивным или негавтивным опытом с психологами

Расскажите трешевые истории,какие у вас были.
А может быть, наоборот, помогли вам?

Я обращалась несколько раз, в основном по рекомендации. Оыт был либо положительный, либо просто понимала, что с этим человеком мы не совпадаем.
Альфасамка• 18 марта в 11:57
лох не мамонт
автор Надежда наш компас • 18 марта в 11:59
Ответ дляАльфасамка
лох не мамонт
это вы о себе?
Заліковий троль• 18 марта в 12:03
Психолог не нужен если научиться принимать ситуацию.В жизни больше помогает эзотерика.
Там все розмивчато• 18 марта в 12:03
З останнього треша, що чула нещодавно. Родина приятельки. Вони виїхали з Ірпеня, на законних підставах, вже після початку війни, ось вже довгий час її чоловік намагається прийти в себе (не на виплатах, працюють). Звернулися до психолога, звісно, платно, гроші шалені. То психолог почала мочити, мовляв, як виїхав ухилянт. От скажіть, що в таких спеціалістів в голові? Звісно, все пояснили та документи показали. Але на цьому сеанси припинилися. Знайшли більш адекватного спеца. Особисто я вважаю, що гарних спеціалістів не так і багато є.
На пів ставки• 18 марта в 12:03
Декілька допомагали безкоштовно 🙏сподобалось з однією , поки працювали , доти трохи протрималась. За кошти б ніколи не змогла б дозволити
Снегопадка• 18 марта в 12:03
син працював в 11 років, досвід негативний - вона була дуже прямолінійна і не чуттєва, був прям скандал. я працювала - тимчасово допомогло, я замислилася і пропрацювала злість.
Альфасамка• 18 марта в 12:05
Ответ дляНадежда наш компас
это вы о себе?
психоЛОХ
Борщик• 18 марта в 13:05
Ответ дляЗаліковий троль
Кому она больше помогает