Аннуитет• 18 марта 2025
Чи справедливий розподіл бюджету 50/50?
Якщо чоловік заробляє втричі більше за мене? А іноді виходить, що я більше вкладаюсь навіть
Чемна панночка• 22 марта 2025
Ответ дляГендиреХтор
І до чого це? Обидва заробляють, обидва отримують дохід на цей рахунок і звідти платять оренду, комунальні, харчування, подорожі, манікюр, бензин...тощо. не вистачає? Заробляють більше. Чи як то? А якщо 50/50 то вистачає? Чи хтось один 100, то вистачає?
Ну бензин стоит дороже маникюра,при таком подходе тогда лучше скидываться на аренду и коммуналку,закупку продуктов делать вместе,а остальное каждый тратит сам
Чемна панночка• 22 марта 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Полно женщин ,которые замуж выходят и не работают вообще, трудовой даже нет. Так у этих женщин какой-то уровень или нет?)
Хм,водитель троллейбуса и безработная жена-живут впроголодь или как?)
Василина Семеніч• 22 марта 2025
Ответ дляЧемна панночка
Откуда я знаю, как они живут
Ждун с Нибиру• 31 марта 2025
Ответ дляАннуитет
Ні, іноді щось робить, але побут напевно 70/30
тобто ви займаєтеся хатніми справами 70 відсотків, а він 30?
Ждун с Нибиру• 31 марта 2025
Ответ дляАннуитет
Не схожий, тато не був скупим
це хлопець чи чоловік? ви одружені?
Ждун с Нибиру• 31 марта 2025
автор, то,что я читаю это не про 50 на 50, Вы вкладываете больше, чем он, ищите себе другого молодого человека, ради БОГА
очень надеюсь, что у Вас всё будет хорошо!
сколько вам?
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляАннуитет
А почему тогда финансы 50 на 50
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляАннуитет
Всі витрати ділимо 50/50. А в загальному, чоловік платить 9500 оренду, а я купляю продукти та комуналку. Але в минулому місяці я витратила 10 000 на продукти та практично 4 за комуналку, ще і по дому роблю більше, готую
Классная жизнь
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Какие проблемы тратить вам меньше. Приготовьте что то проще. Если суда не устроит пусть приносит продукты.
Пусть он готовит, что-то простое
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну легче чем тянуть все самой. И коммуналку и продукты и аренду. А так они вместе.
Но пора перераспределить.
Одной легче морально, и на еду меньше и на коммуналку меньше. И квартиру меньше снять можно. Одни плюсы
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляНа паровозе
секс доступен им обоим. Или женщине секс не нужен?
Если без оргазма то нет и вредно
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так мужчина заплатил за аренду, сколько стоят продукты кажется он не в курсе. Остальное отложил.
Ага, не в курсе - бедный
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляНа паровозе
Блин... это реально грустно.
Это значит по городу ходят 65% неудовлетворенных теток, которые ненавидят всех вокруг, а больше всего ненавидят те 35%
А еще эти 65% ненавидят в душе мужиков.
Ну где-то тут и кроется ответ ... почему живут 50% на 50%
А еще эти 65% ненавидят в душе мужиков.
Мастурбировать женщины умеют и оргази супер. А с таким мужиком , как у автора и секса не захочется
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляТишком_нишком
По своему опыту скажу, что больше всего настрой портится когда у тебя есть мужик, а оргазма нет, у меня было такое определенное время, чувствовала себя отвратительно. Но я была молода, стеснялась сказать парню что он очень плох
Было тоже такое. В юности
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Щойно розмовляла з другом на цю тему😆 каже чоловікам 40 р нахер ніхто не нада, перепихон найти взагалі проще простого, стосунки і любов не потрібні, звикли спати одні, щоб ніхто не заважав
От вам і правда життя
Женщинам темболее. А для секса лучше молодой мужчина. А не потасканный 40+
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляМалинка
Чоловіків у яких IQ вище 145 у 8 разів вище ніж жінок. Це результати досліджень університету Ульстера.
Ви дуже цікава жінка. Ви щось написали про дослідження. Свої слова нічим не підтвердили, жодним посиланням на дослідження. Але кілька разів вимагали мене спростувати непідтверджену інформацію. Так це не працює. То не я повинна спростувати, а ви доказати. Бо я не можу доказати те чого нема насправді, а тільки у вашій голові.
В спорах народжується істина і підвищується ваш IQ . То вчиться вести спор по правилах, як високоінтелектуальна людина.
Ну раз такие умные , пусть тогда не ноют м дают деньги
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Почитать советчицу так да, в будь якій ситуаціі- нахер такий нада, знайди кращого😂
Женщина по природе всегда должна искать лучшего. Это природа
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Вже немає оленів, які будуть тягнути на собі жінку, рівноцінний вклад 50/50, при чому абсолютно у всіх аспектах
Ржууу
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляПес Патрон
Та дістали з тим сексом для жінки. З яких це пір жінці знайти секс важче, ніж чоловіку? Вона завтра вийде, свисне, і якого захоче - такого і знайде, якщо просто для сексу. А мужику таке не світить (середньостатистичному). Тож вгомоніться вже з тим ’сексом для жінки’. Ще досі його отримати якраз для жінки не проблема. Що ж там за секс то має бути такий унікальний, щоб ним так цінитись? Думаєте чоловік, що тисне зайву копійку, в ліжку щедрий?
100000%
_Злата Ibra_• 14 апреля 2025
Ответ дляТихоЯ
А о каком должна мечтать женщина 38-40 лет? О 20 летнем?
Мечтать о 25 летнем. Соглашаться на 40 летнего ((