Добрий день! Дівчатка, порекомендуйте, будь ласка, не вбудовану витяжку. Хотіла скляну, декоративну з нахилом Піраміда. Але в інеті скаржаться на похилі витяжки. Тому шукаю Т-подібну, чи плоску 60см. 800-1000 потужність.
Sleepyhead• 18 марта в 13:20
Ответ дляura1981
Не на потужність дивіться а не те щоб тихо працювала, а то буде висіти як декор.
По суті і на 300 хватить з головою
щоб казати, яка потужність необхідна, треба знати площу кухні. Якщо неправильно розрахувати потужність, то толку від тієї витяжки не буде. В моєї куми так. Вона якраз і висить як декор, бо не тягне все що треба.
Ответ дляSleepyhead
Щоб вона тягнула то треба її включити
А їх не включають бо вони шумлять, а від шуму чомусь у вас голова болить...от і декор а не витяжка
Такі розрахунки для столови потрібні а не для квартири
Ответ дляSleepyhead
Потужність ми розрахувала, що потрібно 400, тому я думаю що 800 буде з головою. Вся суть в моделі і фірмі яку обрати.
Ответ дляkslana
Моя Вам порада-виберіть те що буде тішити вас візуально і фінансово, і попутно зверніть увагу на рівень децибелів. З основною задачею справиться будь яка сучасна модель.