Залізний кіготь• 18 марта 2025
На кухню, класика - як вам плитка на стіну
Дон Пэдро• 18 марта 2025
Бачите автор, майже ніхто не запропонував заміну та не показав свою кухню, не крінжову. Тому, зупиняйтеся на цьому варіанті. До того ж, кухня ц вас буде біла повністю, чимось же потрібно її розбавити
Василина Семеніч• 18 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Може хтось знає плитку де мінімум цих розводів буде
В мене плитка під мармур, але не біла, болотяний колір з дуже рідкими білими прожилками. Купувала в агроматі, виробництво Іспанія, розмір 1м х0.33м. Як на мене, ідеально для моєї кухні.
Василина Семеніч• 18 марта 2025
Ответ дляДон Пэдро
Ну ви ж розумієте, що та ж ’вітрянка’ або ’бетон’ не кожному подобається, ще й у класиці, і теж вийде з моди. Мармур років 12 точно в інтер´єрах використовують. До того ж, мова про стіну, а не підлогу.
Мармур в інтер´єрах використовують років 2200. Хотіла написати 12 з двума нулями, але ж це буде зовсім не правдивий термін) Мармур це та класика, популярність якого буде вічною. Звичайно що є піки популярності, а є більш спокійні періоди. Але використовується мармур і його імітації в останні роки завжди. Окрім білого є багато кольорового мармуру, який,до речі, зараз дизайнери пропонують як альтернативу заїздженної білої калакати.
Залізний кіготь
• 18 марта 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Покажіть фото будь ласка
Дон Пэдро• 18 марта 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Ви тільки підтвердили мої слова. Так і є
Залізний кіготь
• 18 марта 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Ось ця?
Василина Семеніч• 18 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Ось ця?
Ні, тут біла. В мене болотяна) ну і ціна. Я таку коштовну навіть не беру до уваги. Я за раціональне використання коштів на ремонт. Фото робила ще влітку, не закінчена кухня була. Але плитку видно.