Залізний кіготь• 18 марта в 13:20

На кухню, класика - як вам плитка на стіну

Стрекоза любви• 18 марта в 13:37
Ответ дляРеанимация
Тому що це дуже зручно і виглядає гарно, і чи не пофік що там у кого, коли тобі подобається це у себе
Якщо автору подобається, то і запитувати не варто думки інших.
Міс Всесвіт• 18 марта в 13:38
Автор, мне дизайнер за бешеные бабки во чего воткнул в классику. И то ничего, привыкли.))
ЗабежАЛОЧКА• 18 марта в 13:38
Ответ дляЖдушечка
а если бы была серая, то не так было бы жарко?))
Возможно) У нас с голубым оттенком и зелёным. И серая на полу. Нормально дышится) А с такими разводами, как у автора рассматривали б в ванную, потому как ванная возле лестничной площадки и там холоднее, чем в любом помещении и сквозняки гуляют)
Сніжок Сніжанівна• 18 марта в 13:42
Ответ дляЗалізний кіготь
Сфоткайте плз
Це Алмера Кераміка
На рендері та вживу. Зараз така під мармур плитка популярна.
Дон Пэдро• 18 марта в 13:42
Ответ дляСветка-пипетка
«Мармур» - це вже крінж, не треба зараз його робити
Допоможіть автору, що не крінж? Хоча б пару прикладів
ЗабежАЛОЧКА• 18 марта в 13:43
Ответ дляРеанимация
Два раза перечитала и не поняла. Она с функцией обогрева?
Нет конечно) Просто визуально и подсознательно хочется прохлады добавить в помещении где и так жарко.
Дон Пэдро• 18 марта в 13:44
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Тобто в живу колір сірий майже? На рендері мені подобається більше
Сніжок Сніжанівна• 18 марта в 13:46
Ответ дляДон Пэдро
На рендері завжди гарніше) Так, зрештою сіріший обрали.
Светка-пипетка• 18 марта в 13:47
Ответ дляДон Пэдро
Травертин, тераццо, граніт, бетон або дрібна видовжена «метро»
Рожева юбка• 18 марта в 13:50
а мне нравится дизайн, когда столешница и фартук из одного материала.
Плитка фартук мне почему-то СеСеР напоминает, даже если она из самого дорого мрамора
Дон Пэдро• 18 марта в 13:52
Ответ дляСветка-пипетка
Ну ви ж розумієте, що та ж ’вітрянка’ або ’бетон’ не кожному подобається, ще й у класиці, і теж вийде з моди. Мармур років 12 точно в інтер´єрах використовують. До того ж, мова про стіну, а не підлогу.
Гомосноб• 18 марта в 13:52
Ответ дляМіс Всесвіт
Ох мати Василева
Рожева юбка• 18 марта в 13:53
Ответ дляМіс Всесвіт
ну вы же это согласовали, почему не заменили на то что вам нравится?
Гомосноб• 18 марта в 13:53
Дівчата, що зараз в тренді, плануємо ремонт, взагалі не орієнтуюсь
Астоновитесь!• 18 марта в 13:54
Ответ дляГомосноб
То,что вам нравится
Астоновитесь!• 18 марта в 13:54
Ответ дляЗалізний кіготь
Може хтось знає плитку де мінімум цих розводів буде
А вы не можете поехать в строительный с домашними и выбрать?
Светка-пипетка• 18 марта в 13:55
Ответ дляДон Пэдро
Та ставте, мені що, і костюмчики носіть, як у королеви Єлизавети були, це ж класика) 120 років носять
Добротная• 18 марта в 13:56
Тошно от этого подобия мрамора уже
Міс Всесвіт• 18 марта в 13:57
Ответ дляРожева юбка
Нет, это без меня. Я собиралась переделывать, но началась война.
Безпринципова• 18 марта в 14:01
Ответ дляРеанимация
Згодна з Вами повністю. А то читаю коментара і не розумію нічого, у подруги схожа плітка, дуже класно виглядає. В мене теж щось таке, тільки в сірих віддтінках, мені подобається. Але я виключно про фартух, не про всю стіну.
для фартука ідеально - ненавьязливо, не дуже акцентно, не супермодно, але класично
Снідаю авокадо• 18 марта в 14:02
Ответ дляМіс Всесвіт
Супер. Дуже гарно. На той мармур і керамограніт вже дивитись тошно. В мене зразу асоціація з пам’ятниками на кладовищі. Це треба взагалі не мати ні смаку, ні фантазії щоб то ліпити. В деякі квартири зпходиш, і попадаєш в гробницю, або печеру - на підлозі, на стінах, у ванні, всюди керамограніт. Ще б ліжка собі з нього зробили для повного трешу.
Дон Пэдро• 18 марта в 14:11
Ответ дляСнідаю авокадо
Було б об´єктивно показати приклад квартири без керамограніту. Мабуть так? весело,не печера, пам´ятники точно такі не бувають
Снідаю авокадо• 18 марта в 14:13
Ответ дляДон Пэдро
Якщо не керамограніт, то тільки такі варіанти можуть бути , з 90-х років ? Якісь ви дуже обмежені.
дама_из_декрета• 18 марта в 14:13
Ответ дляТанцепесенная
Жіночко, ну задовбали Ви вже своєю плиткою. Вже штук 5 тем є про одне і те ж. Скільки ще буде?
Якщо вас задовбали, не заходьте в такі теми.
Дон Пэдро• 18 марта в 14:16
Ответ дляСнідаю авокадо
Приклад покажіть автору. Для класичного інтер´єру
Танцепесенная• 18 марта в 14:16
Ответ длядама_из_декрета
А звідки я знаю, що це стоп’ятсота тема про одне і те ж від тієї самої авторки? Вона ж в заголовку не пише)
Хоча... Ще трохи і доведеться просто оминати подібні теми, точно так як оті про лімфовузли або тонометр.
КапитанльнаЯ• 18 марта в 14:18
Ответ дляГомосноб
То что вам нравится.
Зайдите ни Пинтерест и создайте себе подборку того что нравится.
Танцепесенная• 18 марта в 14:19
Ответ дляСнідаю авокадо
Несмак може проявити себе як з керамогранітом, так і без нього. Хіба то від матеріалу залежить?
Снідаю авокадо• 18 марта в 14:19
Ответ дляДон Пэдро
Однотонна плитка, як варіант.
КохайтесьЧорнобровi• 18 марта в 14:24
Какие все нежные, тошнит от мрамора, возвращаемся к заливным полам с дельфинчиками?😆
Автор, плитка нормальная, красивая, ремонты люблю, показывайте еще👌🏼